نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
فرمانده ناجا در رشت: نگاه شهدا هیچ‌وقت به بیگانگان نبود
سردار حسین اشتری   در یادواره ۴۴۵ شهید فرماندهی انتظامی استان گیلان در سالن اجتماعات ناجا رشت با اشاره به اینکه همواره یاد و خاطره شهدا در این کشور زنده است اظهار کرد: تا زمانی که راه و عقیده شهدا در این کشور جریان دارد این انقلاب ضربه نمی‌خورد.

وی با اشاره به اینکه هرکجا که نیروهای جهادی و انقلابی وجود داشتند ما پیروز شدیم افزود: در دوران دفاع مقدس روحیه جهادی، توسل به ائمه و تبعیت از رهبری باعث پیروزی ما در برابر استکبار جهانی شد.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به مشکلات دهه ۶۰ در کشور خاطرنشان کرد: شهدا در دهه ۶۰ به کمک این انقلاب و مردم آمدند و توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند.

اشتری با اشاره به اینکه جوانانی که الگوهایشان شهدای دفاع مقدس بودند به موفقیت رسیدند بیان کرد: شهدای مدافع حرم، دوران دفاع مقدس را ندیده بودند اما رفتند کیلومترها دورتر از مرز دفاع کردند و به شهادت رسیدند.

وی با بیان اینکه بیشتر شهدای نیروی انتظامی نیز در دهه ۷۰ به دنیا آمده‌اند گفت: الگوی شهید رنجبر و شهید پاینده که از شهدای نیروی انتظامی استان گیلان هستند که دوران دفاع مقدس را ندیده بودند، شهدای دوران دفاع مقدس بود.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه نگاه شهدای ما هیچ‌وقت به بیگانگان نبود افزود: دشمن در تلاش است که ما را نا امید کند و فقط نقشه‌اش ضربه زدن نظامی نیست بلکه در زمینه سیاسی و اقتصادی نیز برنامه دارد.

اشتری با اشاره به اینکه دشمن برای تابستان داغ و ۱۳ آبان برنامه‌ریزی کرده بود اما نقشه‌هایشان نقش بر آب شد گفت: رئیس‌جمهور دیوانه آمریکا احتمال نمی‌دانست که مردم ما ۲۲۰ هزار شهید در دوران دفاع مقدس تحویل این انقلاب داده‌اند و تا پای جان از این انقلاب حمایت می‌کنند.

وی با بیان اینکه دشمن برای ۴۰ سالگی انقلاب نقشه کشیده است تصریح کرد: در اتفاقات دی‌ماه سال گذشته مردم خیلی سریع خود را از صف اغتشاشگران جدا کردند و دشمن نقشه‌اش نقشه بر آب شد و در ماه‌های اخیر نیز دشمنان تلاش کردند که از مشکلات کامیون داران و بازار سکه و ارز سوءاستفاده کنند اما مردم ما نشان دادند که عاشق این انقلاب هستند و ۲۲ بهمن‌ماه امسال را نیز باشکوه‌تر از ۳۹ سال گذشته برگزار می‌کنند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه امنیت پایدار امروز کشور را مدیون شهدا هستیم افزود: تمامی پیروزی‌ها در منطقه ازجمله جبهه سوریه و عراق و لبنان برگرفته از انقلاب ماست و دفاع مردم غزه در برابر تهاجمات رژیم صهیونیستی نیز برگرفته از عقیده جوانان این مرزوبوم است

اشتری با اشاره به اینکه ما باید حافظ ارزش‌های ایران اسلامی باشیم گفت: با مطالعه وصیت‌نامه شهدا متوجه می‌شویم که باید اطلاعت از رهبری، پیروی از ولایت، حفظ حجاب و دوری از گناه را در اولویت کارهای خود قرار دهیم.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی بیش از ۱۳ هزار شهید تقدیم این انقلاب کرده است افزود: بیش از پنج هزار شهید نیروی انتظامی برای بعد از انقلاب است.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با اشاره به اینکه شهید پاینده برای امنیت مردم به شهادت رسید گفت: نیروی انتظامی برای امنیت و آرامش مردم در حال انجام‌وظیفه است و نیروی انتظامی حافظ جان، مال و ناموس مردم است.


نگارنده : gilan94 در 1397/9/29 9:20:34


نظرات :