نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
همسر شهید مدافع حرم «مهدی ثامنی راد» از مردم قدردانی کرد
پیام همسر شهید همسر شهید مدافع حرم «مهدی ثامنی راد» در پیامی از بدرقه باشکوه پیکر این شهید عزیز توسط مردم ورامین تشکر و قدردانی کرد. متن این پیام را در ادامه می‌خوانید:

«امروز از پس 1400 سال که از قیام امام حسین (ع) و شهادت جانسوز کاروان کربلا میگذرد هنوز بوی خیمه سوخته و نگاه خجل عباس و سرهای به نیزه شهدا به مشام می رسد.مردم انقلابی و شهادت طلب خطه ورامین ، پس از آنکه در 15خرداد 42 ثابت کردند که بصیرت عاشورایی را وارثند ، سالهای پس از آن در روزهای سخت انقلاب و دفاع مقدس نیز رشادت ها و غیورمردی شان، دنیا رابه تحیر واداشت.

اینک در عصر شکست شیاطین شرق و غرب، در جنگ نفاق و دروغ داعشیان، نیز عباس گونه مرزها را در نوردیدند و به دفاع از حریم ولایت شتافتند تا دنیا بداند شیر بچه های حیدر کرار ، وارثان خمینی بت شکن، سربازان امام خامنه ای تا لحظه ی ظهور در عصر ظهور پا در رکاب اهل بیت ،جان می بازند‌.

اینک که یکی دیگر از فرزندان این خطه شهید پرور پس از سه سال و اندی ، پر شکوه و با صلابت در میان آغوش شما همشهریان قدر شناس، تشییع و به خاک سپرده شد بر آن هستیم به این بهانه، بی کران سپاس خود را به جهت همراهی شما عزیزان و سروران در این قریب به چهار سال با این خانواده به عمل آوریم.


حال از تمامی مسئولان عالی رتبه نظام، اعم از اجرایی، لشگری و کشوری، فرمانده محترم سپاه، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و روحانیت معزز، دانشگاهیان محترم، کارمندان، اصناف و بازاریان و خصوصا هم رزمان و همکاران پاسدار و بسیجی، شهیدمدافع حرم مهدی ثامنی راد، و خانواده های معظم شهدا، بنیاد شهید و امور ایثارگران، اصحاب رسانه و کانال های فضای مجازی مراتب تشکر و سپاس فراوان مان را بخاطر حضور در مراسم تشییع و تدفین و آیین ها و یادواره شهید، اعلام کنیم و چنانچه امکان قدردانی از فرد فرد همه سروران ارجمند برایمان فراهم نیست، صمیمانه پوزش می خواهیم.

امید آن داریم که این شهید والا مقام، به پاس قدردانی شما و تکریم مقام شهدا، شفیعتان باشد.

ان‌شاالله که جریان حاصل از شهادت شهید مدافع حرم مهدی ثامنی راد، همانطور که به نابودی شجره خبیثه گروه تروریستی داعش کمک کرد، مقدمه ای بر تسریع نابودی غده سرطانی صهیونیسم و تمهید ظهور حضرت حجت (عج) باشد، تا پرچم حکومت اسلامی از دستان ولی امر مسلمین (مد ظله) به دستان ولی عصر (عج) سپرده شود.

همسر شهید مدافع حرم مهدی ثامنی راد»

برپایه این گزارش, شهید مهدی ثامنی‌راد، فرزند داود در 23 بهمن 1361 در شهر ری متولد شد و ساکن ورامین بود. تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ادامه داد و در هفتم آذر 1388 ازدواج کرد. حاصل این ازدواج یک فرزند دختر به‌نام «فاطمه سلما» بود. شهید ثامنی‌راد یکی از رزمندگان فاتحین از لشکر 27 محمد رسول الله تهران بود. او در 22 بهمن 1394 در سن 33 سالگی در جنوب حلب در سوریه به شهادت رسید اما پیکر مطهرش در منطقه ماند و در شمار شهدای مفقودالاثر جای گرفت. چندی پیش بعد از گذشت چهار سال از شهادتش پیکر مطهر این شهید مدافع حرم به کشور بازگشت.

نگارنده : fatehan02 در 1398/4/11 14:33:57


نظرات :