نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
تولید لباس حفاظتی ویژه کادر درمانی در امامزاده پنج‌تن لویزان
خادمان امامزاده پنج‌تن لویزان اقدام به راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک و لباس حفاظتی به منظور مقابله با کرونا کردند و تاکنون ۱۴۰ دست لباس حفاظتی در اختیار پرستاران و کادر درمانی بیمارستان شهید هاشمی نژاد قرار داده‌اند.

 فارس، بقاع متبرکه استان تهران به دستور وزارت بهداشت از اواخر اسفندماه به منظور جلوگیری از شیوع کرونا بسته شد و بسیاری از خادمان این بقاع متبرکه برای مهار کرونا فعالیت خود را آغاز کردند.

امامزاده پنج تن لویزان یکی از امامزادگان استان تهران است که همگام با سایر امامزادگان برای مبارزه با کرونا اقدام به فعالیت کرد.از مهم‌ترین اقدامات این آستان توزیع رایگان مواد ضدعفونی بین مردم است، به طوری که تانکرهای مواد ضدعفونی در جوار آستان امامزاده پنج تن قرار گرفته و تاکنون بیش از ۶ هزار لیتر از این مواد ضدعفونی در بین مردم توزیع شده است.

همچنین با توجه به نیاز کادر درمانی به لباس‌های مخصوص و ماسک‌، در شبستان امامزاده پنج تن کارگاه تولید ماسک و لباس ایجاد شده است و ۵ هزار و ۵۰۰ ماسک دوخته و در بین مردم توزیع شده و ۱۴۰ دست لباس نیز برای پرستاران دوخته و در اختیار پرستاران و کادر درمانی بیمارستان شهید هاشمی نژاد قرار گرفته است.

علاوه بر این، تاکنون ۲۰۰ بسته غذایی برای نیازمندان به همت خیران و خادمان آستان امامزاده پنج تن لویزان تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.

سایر امامزادگان استان تهران نیز برای جلوگیری از شیوع کرونا وارد عمل شده‌اند و با شعار «ما کرونا را شکست می‌دهیم» اقدام به فعالیت‌های خودجوش می‌کنند.


نگارنده : fatehan02 در 1399/1/6 16:55:23


نظرات :