نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
سپاه در دفاع از اصل ولایت فقیه کوتاه نمی‌آید/ دست ایران و آمریکا در دست هم قرار نمی‌گیرد
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جناح‌بندی‌های سیاسی وارد نمی‌شود؛ اما در جبهه دفاع از اصل ولایت فقیه و انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند و در این جبهه شجاعانه می‌ایستد و هر کس هر سخنی هم می‌خواهد بگوید.

 حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه در مجمع پیشکسوتان جهاد و شهادت درباره مسایل روز جامعه اظهار داشت: در دفاع از انقلاب حرکت حسینی و جهاد و قیام لازم است؛ به عبارت دیگر فعالیت‌های معمولی جوابگو نخواهد بود؛ البته این جهاد باید هدف‌دار و در جهت خدا باشد، که اگر این‌گونه باشد، خداوند جلوی اشتباهات را می‌گیرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه امروز دفاع از دین خدا در قالب دفاع از انقلاب اسلامی شکل گرفته است، افزود: امروز انسان انقلابی در کنار وظایف خود، وظیفه دفاع از انقلاب اسلامی را هم بر عهده دارد؛ پس دغدغه امروز ما باید دفاع از انقلاب باشد.

حجت الاسلام حاجی صادقی همچنین با بیان ضرورت داشتن بصیرت برای دفاع از اسلام در برابر دشمن، ادامه داد: در شرایط فتنه، تانک‌های دشمن در قالب طنز، فضای مجازی، مردم‌داری و واردات می‌آیند و صدای انفجار هم ندارند؛ اما تلفات آن ننگ‌آور خواهد بود و در این مسیر دشمن به هر تعداد که تلفات بگیرد، پیروز است.

وی با اظهار اینکه جبهه استکبار در برابر جبهه انقلاب اسلامی قرار دارد، عنوان کرد: آنهایی که در جبهه دشمن قرار دارند، هرچند باهم نامتناجس هستند، اما در برابر انقلاب اسلامی متحد هستند؛ زیرا تمام تلاش‌شان این است که انقلاب اسلامی ایران را ساقط کنند؛ بنابراین تا زمانی که انقلاب اسلامی وجود دارد، دست ایران و آمریکا در دست هم قرار نمی‌گیرد.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه سپس با بیان اینکه در 200 روز فتنه 88 دو اعجاز 29 خرداد و 9 دی وجود داشت، تصریح کرد: اینکه بعضی از پیاده‌نظام‌های استکبار در انتخابات مجلس خبرگان رهبری حرف‌هایی در جهت تضعیف ولایت می‌زدند، یا اینکه امروز بعضی‌ها با پر رویی می‌گویند «کارکرد رهبری سوم نباید از جنس رهبری اول و دوم باشد و علاوه بر این خطوط قرمز رهبری هم باید تغییر کند»، به این علت است که می‌خواهند قداست رهبری را زایل کنند، تا بلکه بتوانند در فتنه دهه 90 پیروز شوند.

وی با تاکید بر اینکه فتنه‌گران اولین علت شکست خود را در فتنه 88 نفوذ و قدرت رهبری در جامعه قلمداد می‌کنند، بیان داشت: هر چهار رئیس‌جمهور بعد از رحلت امام (ره) در یک اِشکال بزرگ اشتراک دارند و آن اینکه فراموش کردند آنها فقط رئیس قوه مجریه هستند، نه رئیس نظام جمهوری اسلامی ایران؛ چون در نظام ولایی، سیاست‌گذار مقام ولایت است.

حجت الاسلام حاجی صادقی در ادامه با اشاره به اینکه فتنه‌گران دومین عامل شکست‌شان را آماده نبودن مردم برای همراهی با خود می‌دانند، گفت: فتنه دهه 90 می‌خواهد مردم را برای تغییرات آمریکایی و عملیات استکبار آماده کند و برای تحقق آن نیز از شیوه نفوذ استفاده می‌کند؛ در این رابطه متأسفانه باید اذعان کرد که دشمن توانسته بعضی از خاکریزهای ما را تسخیر کند.

وی با اظهار این مطلب که دشمن نفوذ خود را ابتدا از بستر فرهنگی آغاز کرده است، افزود: شبکه مجازی که به تعبیری قتلگاه جوانان ما محسوب می‌شود، برای فراهم ساختن زمینه نفوذ فرهنگی ایجاد شده است؛ از سوی دیگر نفوذ دیگری که دشمن در آن پیشروی کرده، نفوذ سیاسی است، که مخاطبین آن مسئولین هستند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه ادامه داد: مصداق نفوذ سیاسی این است که بگوییم انقلاب را باید به روز کنیم، یا فقط از بُعد رحمانی آن سخن بگوییم؛ در واقع عده‌ای چون نتوانستند ختم انقلاب را رقم بزنند، اکنون به دنبال تغییر ریل انقلاب هستند.

وی همچنین با تاکید براینکه سپاه در دفاع از رکن اسلامیت انقلاب و اصل ولایت فقیه کوتاه نمی‌آید، اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جناح‌بندی‌های سیاسی وارد نمی‌شود؛ اما در جبهه دفاع از اصل ولایت فقیه و انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند و در این جبهه شجاعانه می‌ایستد و هر کس هر حرفی که می‌خواهد بزند، به عبارت دیگر اگر دفاع از رکن اسلامیت انقلاب و اصل ولایت فقیه، فعالیت سیاسی است، پس ما از همه سیاسی‌تر هستیم.

حجت الاسلام حاجی صادقی در ادامه تاکید کرد: ای استکبار، ای هنرپیشه‌ها و ای نوکرهای استکبار، این آرزو را به گور می‌برید که روزی سپاه و به ویژه بسیج نسبت به عناصر ماندگاری انقلاب و ارکان آن بی تفاوت شوند و اجازه دهند تا شما عوامل استکبار عناصر انقلاب را هدف بگیرید.


نگارنده : fatehan02 در 1395/10/20 9:47:8


نظرات :