نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
تقویت ناشران دفاع مقدس و معرفی نوقلمان از اهداف این نمایشگاه است
حسین صفری گفت: تقویت ناشران حوزه دفاع مقدس، ارائه جدیدترین آثار در حوزه دفاع مقدس و معرفی نوقلمان، تشویق ناشران و دست اندکاران حوزه دفاع مقدس از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

حسین صفری عضو شورای برنامه ریزی نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس در نشست خبری هشتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس که صبح امروز در پاتوق خبر خبرگزاری بسیج برگزار شد گفت:  ۲۰۰ میلیون تومان یارانه خرید به صورت بن کارت برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده و ۲۰ درصد از آن از سوی معاونت فرهنگی برای خرید کتاب در نظر گرفته شده است.

وی افزود: تقویت ناشران حوزه دفاع مقدس، ارائه جدیدترین آثار در حوزه دفاع مقدس و معرفی نوقلمان، تشویق ناشران و دست اندکاران حوزه دفاع مقدس، ایجاد جریان حوزه دفاع مقدس در بدنه نشر و سایر افراد فعال در حوزه نشر از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

عضو شورای برنامه ریزی نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس بیان داشت: برای برپایی این نمایشگاه سازمان اداره کل ارشاد خراسان رضوی، سپاه امام رضا متولی اصلی نمایشگاه سازمان حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس و سازمان های دیگر هستند.

وی با اشاره به اینکه مجمع ناشران دفاع مقدس از بطن این نمایشگاه حاصل شده است، گفت: این مجمع در هشتمین نمایشگاه ملی دفاع مقدس حضوری فعال دارد و در این دوره از نمایشگاه نگاه واگذاری امور به ناشرین و بحث توزیع کتاب مورد توجه است.

سفری اظهار داشت: از آنجا که توزیع کتاب در کشور نقص دارد برگزاری چنین نمایشگاهی در رفع این مانع موثر باشد.

هشتمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس از ۹ تا ۱۶ آذرماه در مجموعه نمایشگاهی شهر مشهد همزمان با نوزدهمین نمایشگاه استانی کتاب برپا می شود.

 


نگارنده : fatehan02 در 1396/9/7 8:14:18


نظرات :