نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
تصویب تاسیس دانشگاه ویژه فرهنگیان
تصویب متن اساسنامه تاسیس دانشگاه ویژه فرهنگیان تهران - در هفتصد و یكمین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی متن اساسنامه تاسیس دانشگاه ویژه فرهنگیان به تصویب رسید.
تصویب متن اساسنامه تاسیس دانشگاه ویژه فرهنگیان
به گزارش گروه اخبار شب ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ،در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی كه شامگاه سه‌شنبه به ریاست محمود احمدی‌نژاد برگزار شد، موضوع آسیب شناسی وضعیت فرهنگی كشور به عنوان مقدمه ای برای تصویب سند مهندسی فرهنگی كشور در دستور كار اعضای شورا قرار گرفت و موضوعات كلان و مهم فرهنگی و گزارشات، مطالعات و تحقیقات دستگاه های مختلف درباره تحولات جمعیتی كشور ارائه گردید.
در این نشست گزارشی مبنی بر آسیب ها، قوت ها، ضعف ها و تغییراتی كه در جمعیت كشور اتفاق افتاده و نیز نگاهی كه به آینده جمعیتی كشور به منظور تحقق سند چشم انداز و ساماندهی قدرت و تحولات فرهنگی برای ایجاد جامعه پویا، فعال و پركار باید انجام شود، مورد بررسی قرار گرفت كه متن این گزارش در آینده ای نزدیك به عنوان سند منتشر خواهد شد.
همچنین اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی در این جلسه مقرر كردند تا مبتنی بر گزارش ارائه شده در خصوص تحولات جمعیتی، اقدامات تكمیلی و سیاست های پیشنهادی برای آینده جمعیتی كشور به این شورا ارائه گردد.
در این جلسه مقرر شد در سالروز تشكیل شورای عالی انقلاب فرهنگی از سند تحول نظام آموزش و پرورش و فلسفه تعلیم و تربیت كه به تصویب این شورا رسیده است، رونمایی شود.

نگارنده : hmd در 1390/09/02 22:01:20.


نظرات :