نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
سردار شهید علی اکرامی

وقتی که ترکش به اواصابت کرد وبر زمین ام الرصاص افتاد ؛ هنوز نگاهش موج های اروند را می کاوید ودوستانی را می جست که در این آبها از دست داده بود .اما تا لحظه ای دیگر؛ علی  درکنار دوستانش بال در بال ملا ئک اوج میگرفت . چشمهایش را بست وآرام زیر لب گفت : السلام علیک یا ابا عبد الله .

علی اکرامی در تاریخ 1349/11/25در خانواده ای مذهبی متدین به دنیا آمد واز کودکی آموخت که قدم های کوچکش را به سوی مسجد زین العابدین در محله شان بردارد . او در محله نایبند جنوبی به دنیا آمد وبا این مسجد ؛ انس دیرینه داشت .تحصیلات خود را تا سال تحصیلی 64-65 در پایه سوم راهنمایی؛ در مدرسه شهید قاسمی ادامه داد وهمان سال عازم جبهه شد . اودر تاریخ 65/10/4 سن 16 سالگی در عملیات کربلای 4 منطقه عملیاتی ام الرصاص  به شهادت رسید وپیکر مطهرش در گلزار شهدای بندر عباس در سال 1375/11/19به خاک سپرده شد .

 

سردار شهید علی اکرامی

وقتی که ترکش به اواصابت کرد وبر زمین ام الرصاص افتاد ؛ هنوز نگاهش موج های اروند را می کاوید ودوستانی را می جست که در این آبها از دست داده بود .اما تا لحظه ای دیگر؛ علی  درکنار دوستانش بال در بال ملا ئک اوج میگرفت . چشمهایش را بست وآرام زیر لب گفت : السلام علیک یا ابا عبد الله .

علی اکرامی در تاریخ 1349/11/25در خانواده ای مذهبی متدین به دنیا آمد واز کودکی آموخت که قدم های کوچکش را به سوی مسجد زین العابدین در محله شان بردارد . او در محله نایبند جنوبی به دنیا آمد وبا این مسجد ؛ انس دیرینه داشت .تحصیلات خود را تا سال تحصیلی 64-65 در پایه سوم راهنمایی؛ در مدرسه شهید قاسمی ادامه داد وهمان سال عازم جبهه شد . اودر تاریخ 1365/10/4سن 16 سالگی در عملیات کربلای 4 منطقه عملیاتی ام الرصاص  به شهادت رسید وپیکر مطهرش در گلزار شهدای بندر عباس در سال 1375/11/19به خاک سپرده شد .

 

بخشهای از دست نوشته های شهید :

ضمن عرض سلام ؛سلامتی همه شما را از خداوند متعال خواهان وخواستارم وامید وارم که در مبارزه با نفس پیروز باشید .

غرض از نوشتن این مطالب تصویه حساب با دنیاست ؛ چون انسان هر زمان وهر آن در معرض خطر سقوط وصعود مورد تهدید است وخطر صعود این است که شیطان بیشتر سعی در نابودیش میکند وبرای انسان خطر محسوب میشود .

مادرم هرگز آن صداقت همیشگیتان را وا ژه مکن . برادرم هرگز از خدمت در راه اسلام خستگی به خود راه مده مانند قبل وحال سعی کن دیانت داشته باشی .

خواهران هرگز آن ساده پوشی وساده زیستی را از یاد مبرید چون تجملات انسان را از یاد خدا دور می کند از شما می خواهم

این خواهران وبرادرانم مهدی ومجتبی واعظم را مطابق با میل اسلام که خواهان تربیت  صحیح فرزندان است تربیت بکنید وبه آنها راه ورسم مسلمان بودن را بیاموزید وهمان طوری که شما را سفارش به ساده پوشی کردم به آنها نیز بیاموزید که ساده پوش دور اندیش ؛ با خدا وبا ایمان شدن است آن ایمانی که اسلام خواهان آن است وفرزندان خود را چنین بار بیاورید تا به محض احساس خطر اسلام آنها پیش قدم باشند وبا دشمنان دین بجنگند وشما را سفارش به اطاعت ا زامام ودستورات قرآن می کنم قرآن بخوانید واز آن پیروی  کنید هیچگاه ادعای خون دادن در راه اسلام را نداشته باشید چون اسلام از این بیشتر خون می خواهد ؛ از این حرفها گذشته اهل بیت عصمت (ع) را ببینید چگونه خون دادند ولی هیچگاه داعیه خون دادن نکردند واگر هم داعیه داشتند بی مورد نبوده وبرای احیای دین وبیدار کردن مردم خفته در ظلمت بود ظلمتی که 1400 سال بر مردم سایه افکند ه تا اینکه انقلاب شد وبر ما تکلیف شد که از یان انقلاب دفاع کنیم ودرپایان  شما را دعوت به اجتناب از گناه واطاعت از خدا می کنم از محرمات اجتناب کنید وایمانتان را قوی کنید در پایان موفقیت شما را از د رراه جها د با نفس از خداوند متعال مسئلت دارم .

فقط چند چیز از شما می خواهم که آن را حتمی انجام دهید

1.دوسال نماز قضا – 2.دوماه روزه ویک ماه روزه نظری

چون من نمی دانم چقدر  بدهکارم وشاید در زمان گذشته پولی از کسی به عنوان قرض گرفته باشم مقدار پنج هزار تومان د راین بابت به اضافه پول روزه ونماز قضا وحتماُ پول آن را به روحانی ویا کسی دیگر بدهید ومن راضی نیستم که مادرم با آن حال ناتوانی انجام دهد وشما به خودتان فشار بیاورید .

خدا حافظ

 

منبع:وبلاگ مکتب الشهداء

 


نگارنده : ghavasan در 1390/12/23 07:47:29.


نظرات :