نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
سردار محمد جمالی‌شهید دفاع از حرم حضرت زینب(س)
سرداران سپاه ثارالله کرمان شیرمردانی غیورند که در راه دفاع از ارزشهای اسلام و حمایت از مظلومان پا به رکاب دارند
 در همین راستا سردار شجاع کرمان توسط تروریست‌ها در هنگام دفاع از حریم اهل بیت(ع) به شهادت رسید.

  رزمندگان سپاه ثارالله کرمان در زمان دفاع مقدس هر گاه نامشان به زبان می‌آمد نشان از برگزاری عملیاتی بزرگ بود که نیاز به ایثار و شجاعت داشت. نام سپاه ثارالله کرمان به عنوان خط شکن و برپایی رزمهای سخت و نفس گیر بر سرزبانها بود.

نام رزمندگان سپاه ثارالله لرزه براندام دشمنان بعثی می انداخت امروز هم پس از گذشت سالها از آن روزها سرداران کرمان همچنان در عرصه دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی و اسلام پا به رکابند و در عرصه های مختلف در صف اول جوانمردی و ایثار و ولایتمداران قرار دارند.

همچنین سپاه کرمان الگویی همچون سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس به انقلاب تقدیم کرده است که لرزه بر اندام دشمنان اسلام انداخته است.

در کنار این سردار بزرگوار صدها سردار و رزمنده غیور قرار دارند که نمی توانند ظلم ظالمان و تروریستها به مظلومان را نظاره گر باشند و ساکت بنشینند.

پشت پا زدن به دنیا و دفاع از حرم حضرت زینب (س)

یکی از این رزمندگان سپاه اسلام که علیرغم سمتهای مدیریتی تصمیم گرفت مدافع مظلومان باشد سردار محمد جمالی‌ بود که تصمیم گرفت با پشت کردن به دنیا به دفاع از مردم سوریه در مقابل تروریستها بپردازند و مدافع حریم حرم مبارک حضرت زینب باشد.

اما متاسفانه این سردار شجاع طی روزهای گذشته توسط تروریستها به شهادت رسید و مردم کرمان را عزادار کرد.

  سردار جمالی بعد از جنگ تحمیلی در قرارگاه قدس سپاه در جنوبشرق و در سال‌های اخیر در ستاد مبارزه با قاچاق کالا در استانداری کرمان به فعالیت مشغول بود و اخیرا به عنوان داوطلب دفاع از حرم حضرت زینب سلام الله علیها به سوریه اعزام شد و در این راه به فیض عظمای شهادت نائل گردید.سردار شهید جمالی با توجه به هجوم دشمنان اسلام خصوصا آمریکای جنایتکار در کشورهای مسلمان و هجوم همه جانبه وهابیون ،سلفی ها و تکفیری ها به حریم  اهل بیت علیه السلام داوطلب  دفاع از حریم مقدس حضرت زینب سلام الله علیها شد و در این راه به فیض عظیم شهادت واصل گردید.

وداع کرمانیها با مدافع حریم اهل بیت همزمان با روز اول محرم

آئین تشییع پیکر مطهر این شهید والامقام  از حسینیه ثارالله کرمان برگزار و در مزار شهدای کرمان در کنار همرزمان شهیدش در زمان هشت سال دفاع مقدس به خاک سپرده شد.


نگارنده : kermanhefz در 1392/9/7 11:2:5


نظرات :