نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
برگزاری یادواره سرداران و 6500 شهید استان کرمان در اصفهان
یادواره سرداران و 6500 شهید استان کرمان به همت دانشجویان و فراگیران کرمانی مستقر در اصفهان در مجتمع دانشگاهی حضرت امیر المومنین(ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.

یادواره سرداران و 6500 شهید استان کرمان به همت دانشجویان و فراگیران کرمانی مستقر در اصفهان در مجتمع دانشگاهی حضرت امیر المومنین(ع) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.

      در این یادواره که جمعی از مسئولین استان های اصفهان و کرمان حضور داشتند آقای حاج عباس ایران منش از فرماندهان دفاع مقدس و فرماده سابق تیپ سوم مکانیزه ذوالفقار کرمان به نقش ماندگار رزمندگان استان کرمان در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: همه ی فرماندهان دوران دفاع مقدس بر این باورند که شجاعت و دلاوری مردم کرمان موجب شد بسیاری از عملیات دوران دفاع مقدس به سرانجامی نیکو برسد.

وی برگزاری یادواره شهدا را برای حفظ ارزشها ی انقلاب اسلامی مهم خواند و گفت: نیاز یادگاران دفاع مقدس و نیاز جوانهای این نسل و همچنین نیاز جامعه امروز برای گسترش آن حماسه ها میباشد که در این یادواره ها تا حد زیادی برآورده میشود.

   ایشان تبعیت محض از ولایت فقیه را رمز پیروزی و پیش برنده انقلاب اسلامی دانست و گفت: اگر امروز بیداری اسلامی در جهان گسترش یافته است به واسطه رهنمودهای رهبری بی نظیر ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای است.

     در ابتدای این مراسم که چهاردهمین یادواره ی استانی است که در این مجتمع دانشگاهی برگزار میشود.سردار کلیشادی فرمانده ی مجتمع دانشگاهی حضرت امیرالمومنین(ع) بارز ترین ویژگی های رزمندگان استان کرمان در دوران دفاع مقدس را ولایت مداری، شجاعت،ایثارگری و صفا و همدلی برشمرد و گفت:امروز بخش عمده ای از امنیت آبهای جنوب کشور و همچنین مبارزه با اشرار به عهده ی رزمندگان کرمان بویژه رزمندگان لشگر 41 ثارالله است که با الهام از شهیدان بزرگواری همچنین شهید باهنر و سرداران سر افرازی همچون سردار حاج قاسم سلیمانی به افتخار آفرینی خودادامه می دهند.

     در پایان این مراسم معنوی که با اجرای مداحی توام گردید قرعه کشی ویژه یادواره در حضور شرکت کنندگان اجرا و تعداد چند نفر از آنها مسافر کربلای معلی شدند. و از مقام شامخ خانواده های شهدا تقدیر به عمل آمد.نگارنده : kermanhefz در 1391/01/15 09:42:15.


نظرات :