نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
سردار شریف: نام لشکر 41 ثارالله و شهدای آن همواره بر تارک تاریخ دفاع مقدس می درخشد
سردار شریف مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شامگاه شنبه در موزه دفاع مقدس، در آئین تجلیل از دست اندرکاران کنگره شهدای تبلیغات لشکر 41 ثارالله کرمان، ضمن تاکید بر نقش شهدا در استحکام نظام جمهوری اسلامی، خاطر نشان کرد: امروز با ثبات ترین نظام حاکم در جهان، جمهوری اسلامی ایران است. به گزارش سایت خشاب:سردار شریف مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شامگاه شنبه در موزه دفاع مقدس، در آئین تجلیل از دست اندرکاران کنگره شهدای تبلیغات لشکر 41 ثارالله کرمان، ضمن تاکید بر نقش شهدا در استحکام نظام جمهوری اسلامی، خاطر نشان کرد: امروز با ثبات ترین نظام حاکم در جهان، جمهوری اسلامی ایران است.
سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف، با مرور چگونگی برگزاری کنگره شهدای تبلیغات لشکر ثارالله، افزود: سال گذشته پیشنهاد شد که از تجارب ارزنده ی رزمندگان تبلیغات در دوران دفاع مقدس، در بحث مقابله با جنگ نرم استفاده شود و لذا برای برگزاری یادواره ی شهدای تبلیغات و هم اندیشی با رزمندگان این واحد، برنامه ریزی شد.
وی سخنرانی سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده لشکر ثارالله در دفاع مقدس را در این مراسم از ویژگی های خاص آن برشمرد و گفت: این سخنرانی بر گسترش عمق کنگره افزود.
تلاش های سپاه در حوزه ی بازدارندگی و تقویت بنیه دفاعی، منحصر به فرد است
وی در ادامه افزود: ما در سپاه پاسداران با این اعتقاد و باور که شهدا زنده اند و عملکرد ما را رصد می کنند، تداوم کار انقلاب را دنبال می کنیم.
سردار شریف از مسئولین تبلیغات لشکر ثارالله در دفاع مقدس، اضافه کرد: شاید سپاه منحصر به فرد ترین سازمانی باشد که بعد از دفاع مقدس، با تلاش دو چندان راه را ادامه داد و در حوزه ی بازدارندگی و تقویت بنیه ی دفاعی کشور، به برکت خون شهدا و تدبیر رهبری و استقامت ملت ایران موفق شده سازمان دفاعی کشور را به خودکفایی برساند.
ملت ما خیلی پیش از این از مرزهای تحریم گذشته است
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: بیش از سی سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و امریکا در گذشته نیز همواره ما را به سختی تحریم کرده است اما ملت ایران خیلی پیش از این، از مرزهای تحریم گذشته است.
سردار شریف ادامه داد: آن ها وقتی این را فهمیدند که در لشکر کشی به عراق شکست خوردند.
وی خاطر نشان کرد: خدا به برکت خون شهدا چنان پشتکاری در سپاه نهاد که در ادامه ی راه شهدا نظام استکباری در برابر آرمان های نظام اسلامی زانو بزند.
دو تصویر از نظام جمهوری اسلامی
 مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: ما یک تصویر واقعی از قدرت نظام در برابر دشمن داریم و یک تصویر رسانه ای هم داریم که دشمن به دنبال القاء آن است.
وی گفت: در تصویر واقعی گفتمان انقلاب اسلامی در اوج قدرت و وضعیت دشمنان ما در اوج ضعف است و نظام استکباری برای قانونمند نشان دادن خود به افکار عمومی جهان، دیگران را خشونت طلب معرفی می کند.
سردار شریف اضافه کرد: دشمن در ضعف مقابل ما به مرحله ای رسید که در کنگره ی امریکا با صراحت تمام در مقابل دوربین ها دستور دادند که یکی از فرماندهان سپاه را که ستاره ای در کهکشان سپاه است، ترور کنند.
وی در ادامه گفت: این چهره ی واقعی امریکایی ها بود که خود را نشان داد.
 مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: فرمانده سابق نیروی زمینی امریکا اعلام کرد که مسئول شکست امریکائیان در خاورمیانه و بخصوص در افغانستان و عراق، سپاه پاسداران و در راس آن سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس است.
وی این اظهارات را بیانگر تسلط گفتمان انقلاب اسلامی دانست و افزود: خدا را شاکریم که وضعیت امریکا در منطقه بدترین وضع ممکن است و اراده ی الهی، تحقق گفتمان امام(ره) بود.
زلزله ای برای اسرائیل
سردار شریف اظهار داشت: خرسندیم در مراسم تجلیل از یادواره ی شهدای تبلیغات اعلام کنیم که فرمایشات امام(ره) تحقق پیدا کرد و برکناری رژیم های وابسته به امریکا در منطقه، زلزله ای برای اسرائیل می باشد که بدترین شرایط را برایش رقم زده است.
وی ادامه داد: تلاش دشمنان در سوریه برای سرپوش گذاشتن بر شکست در مصر به عنوان گذرگاه ثبات صهیونیسم و خاورمیانه است.
ایران برسکوی قدرت ایستاده است
سردار شریف اظهار داشت: به برکت خون شهدا، مجاهدت ملت ایران و درایت و هوشمندی رهبر عزیزمان، امروز ایران در حالی بر سکوی قدرت ایستاده که در سی و چند سال اخیر دشمن همواره سعی کرده است بذر ناامیدی را در ملت ایران بپاشد و  امید به آینده را از ما بگیرد، اما جمهوری اسلامی با قدرت راه خود را ادامه می دهد.
استکبار سعی می کند در دنیای رسانه، همه چیز را وارونه جلوه دهد
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران افزود: امروز دنیا، دنیای رسانه است و دشمن تلاش می کند در عرصه ی رسانه همه چیز را وارونه جلوه دهد، در صورتی که با ثبات ترین نظام حاکم در جهان، نظام جمهوری اسلامی است که بیشترین فرماندهان رزم دیده را دارد.
وی یک پارچگی مثال زدنی ملت ایران در وحدت ملی بر علیه بیگانگان و وجود رهبری حکیم و فرزانه را از امتیازات نظام اسلامی برشمرد و گفت: رابطه ی ملت ما با رهبر، عمق دلدادگی ملت ایران به رهبر است.
سردار شریف اضافه کرد: ما از آن جا که به قران وصل هستیم، در منبع پیام در ارکان رسانه، منحصر به فرد هستیم و اگر از قران به نحو شایسته استفاده کنیم، سراسر عالم به جهت سازگاری پیام های قران با فطرت انسان، در برابر آن زانو می زنند.
وی تصریح کرد: در جغرافیای مخاطب، بیش از یک میلیارد مسلمان و میلیاردها انسان شیفته ی حرف نو داریم که می توانند از مکتب اسلام تغذیه شوند.
تنها برتری نظام استکباری، ابزار پیام است
سردار شریف، تنها برتری نظام استکباری در بحث رسانه را ابزار پیام رسانی ذکر کرد و گفت: افکار عمومی جهان از گفتمان ما که حمایت از محرومین و مظلومین است، پشتیبانی می کنند.

نگارنده : kermanhefz در 1391/04/29 11:42:56.


نظرات :