نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
همه دارایی های سردار سلیمانی
بعد از امریکا، انگلیس هم اعلام کرد که اموال سردار سلیمانی را توقیف کرده است. بدینوسیله به عرض سران استکبار و شیاطین دوران می رساند، اموال سردار سلیمانی قابل توقیف نیست و اگر ذره ای از این اموال که در ذیل لیست می شود، توقیف شده است، مدرک ارائه دهند و جایزه بگیرند.
مگر می شود  شجاعت، رشادت، ایثار، همت، ایمان، عشق به خدا، ولایتمداری، استکبارستیزی، ذلت ناپذیری، دشمن ستیزی و ده ها صفت زیبای دیگر را توقیف کرد؟!
این ها که برشمردیم، بخشی از اموال سردار سلیمانی است. بخشی دیگر از اموال حاج قاسم، دعای خیر پدر و مادر شهداست، بخشی دیگر خون هم رزمان شهید است، بخش هایی از سرمایه ی حاج قاسم رشادت های او در کوه های غرب کشور، دشت های جنوب، نخلستان های خوزستان و اروند خروشان است که به یادگار مانده، اگر دشمن توانست آن ها را جمع آوری کند، توقیفشان هم بنماید.
دارایی سردار سلیمانی دوستی و هم نشینی با شهدای گرانقدری همچون کاظمی، میرحسینی، زنگی آبادی، یوسف الهی، ماهانی، مغفوری، همت، باکری، زین الدین و ..... است، آیا برای دشمن، قابل دسترسی است؟!
سرمایه ی گرانقدر حاج قاسم، ارادت او به پدران و مادران شهداست و بخشی دیگر از سرمایه ی او در گلزارهای شهدای استان کرمان به خاک سپرده شده است.
عملیات های غرور آفرین دوران دفاع مقدس گنجینه ی گران بهای سرمایه ی حاج قاسم است.
بخش هایی از اموال سرلشکر پر افتخار، سردار دلاور  حاج قاسم سلیمانی این ها بود که مرقوم شد. هر کدام را توقیف کرده اند، اعلام کنند و جایزه بگیرند.
مگر می شود عنوان «شهید زنده» را که امام خامنه ای به ایشان اطلاق کردند، توقیف کرد؟!این یکی از ارزشمندترین سرمایه ها و اموال حاج قاسم است.
او همواره از دوستان طلب می کند که برای شهادتش، دعا کنند، کدام اموال و دارایی را برای دنیایش در امریکا و اروپا ذخیره کرده است؟!
لباس خاکی بسیج و فرم سبز سپاه، سرمایه ی حاج قاسم است.
سینه ای به وسعت دریا، سرشار از خاطرات شهدا، در جسم مجروح سردار سلیمانی از جمله سرمایه های همیشه همراه او هستند،
این ها اموال ارزشمند این سرباز جان برکف اسلام است که به هیچ وجه قابل مصادره و توقیف نیستند.
اصلا این اموال برای دشمنان قابل درک و فهم نیست که بخواهند آن ها را توقیف کنند، اما به هر حال باید تهدید کنند هر چند طبلشان تو خالی باشد.
به این تصویر نگاه کنید، نهایت سرمایه ی حاج قاسم در این تصویر، اخلاص و ارادت او به رهبری است که به نمایش گذاشته شده، آیا می توانید این سرمایه را توقیف کنید؟
تمامی بانک های دنیا هم یکجا شوند، توان نگهداری گوشه ای از این اموال را ندارند.نام او معتبرترین ضمانت نامه است.
هراس شما منطقی است و ما شما را درک می کنیم، اما شما از درک حقیقت سرمایه ی وجودی این سرباز سبزپوش ولایت، عاجزید.
شما اصلا اموال شناس نیستید، بهتر است بساط هوچی گری خود را جای دیگر پهن کنید.

نگارنده : kermanhefz در 1391/05/28 10:16:24.


نظرات :