نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
سردار حاج قاسم سلیمانی: قدرت‌نمایی شیعه در پیاده‌روی اربعین قابل وصف نیست
قدرت‌نمایی شیعه در پیاده‌روی اربعین بیش از رژه مسلحانه‌ای است که هواپیماها، تانک‌ها و توپ‌ها را که همه به حق هم هست؛ به نمایش بگذارد.

سردار حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: قدرت‌نمایی شیعه در پیاده‌روی اربعین بیش از رژه مسلحانه‌ای است که هواپیماها، تانک‌ها و توپ‌ها را که همه به حق هم هست؛ به نمایش بگذارد.
فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران افزود: این مانور 20 میلیونی در اربعین امام حسین (ع) در عراق و مجاور عربستان، قابل وصف نیست، بعضی وقت‌ها آدم‌های عادی که فکرش هم نمی‌کنیم یک حرف‌های جامعی می‌زنند، از یکی سئوال کردند راهپیمایی چگونه بود؟ گفت من از شما سئوال دارم، طرف هم ایرانی بود، جواب داد شما به من بگویید کدام سلطان در دنیا هست که بتواند اعلام کند 20 تا 25 میلیون آدم را با خرج خودشان با پای پیاده به طوری که کسی ذره‌ای احساس کمبود نکند، سمت خودش بسیج کند؟ هیچ سلطانی، ملکی، رئیس‌جمهوری، هیچ اقتداری در جهان وجود دارد؟ و خودش جواب داد، بله! یک سلطان این کار را کرد و او امام حسین (ع) بود.
سلیمانی ابراز کرد: این قدرت‌نمایی ما بیش از رژه مسلحانه‌ای است که هواپیماها، تانک‌ها و توپ‌ها را که همه به حق هم هست، به نمایش بگذارد.

(بخشی از سخنرانی سردار حاج قاسم سلیمانی در جمع یادگاران دفاع مقدس در کرمان-92/11/22)


نگارنده : kermanhefz در 1393/10/24 9:36:26


نظرات :