نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
شهيد ابراهيم زرگرزاده
شهيد ابراهيم زرگرزاده در سال 1344 در قريه حاجي باغلو متولد و در سال 65/9/11 در منطقه كوشك به شهادت رسيده است.

فرازي از زندگينامه شهيد:

شهادت شربتي است كه هر كس توان آن را ندارد كه بنوشد. مگر اينكه خود را از تمام قيد و بند ظاهري اعم از مال و جان خود گذشته و در اه حق عليه باطل فدا كند بله اين راه، راه سعادت و راه پيروزي است.

شهيد ابراهيم زرگرزاده در سال 1334 در روستاي حاجي باغلو در خانواده اي متدين و متعهد ديده به جهان گشود و در دامن پدر و مادري مؤمن به مباني اسلام پرورش يافت.

از همان كودكي فردي زيرك و باهوش بود. با شروع انقلاب فعاليت او نيز شروع شد و در كليه تظاهرات و راهپيمائي ها شركت مي كرد. او عاشق شهادت بود و از همان كودكي با ديدن ناملايمات و تبعيض ها رنج مي برد و همواره مي كوشيد درصدد رفع آن برآيد.

وي دوره ابتدايي و راهنمائي را در زادگاهش و نيز روستاي حسنلو با موفقيت به اتمام رسانيد. سپس به خاطر مشكلات خانوادگي نتوانست ادامه تحصيل دهد، لذا به همراه خانواده در كارهاي كشاورزي به والدين خود كمك مي كرد.

پس از اينكه خدمت سربازي ايشان فرا رسيد وارد ارتش شد و پس از طي دوره آموزش به منطقه اعزام و پس از دلاوري ها و جان نثاري هاي زياد در تاريخ 65/9/11 در منطقه كوشك بر اثر اصابت خمپاره جام گلگون شهادت را سر كشيد و پيكر مطهرش در شهرستان نقده تشييع و در گلزار شهداي اين شهرستان در جوار ديگر جان بر كفان آرام گرفت.

روحش شاد و يادش گرامي باد.

نگارنده : oromshahid در 1391/06/07 08:41:48.


نظرات :