نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
شهيد اسلام احد فيضي
پاسدار شهيد اسلام احد فيضي به سال 1341 در روستاي زيبا و صفاي كهريزه عجم ديده به جهان گشود و پس از يك عمر تلاش و مبارزه خستگي ناپذير سرانجام در تاريخ 1362/1/23 در مصاف با دشمن زبون در جريان عمليات والفجر در حالي كه 21 سال از بهار زندگي اش نمي گذشت در كنار رحمت حق به آرامش و آسايش ابدي دست يافت.

شهيد احد فيضي در سال 1341 در روستاي كهريزه عجم از توابع شهرستان نقده در خانواده اي

متدين ديده به جهان گشود. دوران كودكي را در آغوش پر مهر مادر مهربان پشت سر گذاشت تا اينكه در سن 6 سالگي به سنگر و محيط مقدس مدرسه راه پيدا كرد و اين گام مقدمه اي شد براي ورودش به سنگر خويش عشق و شهادت. بالاخره دوران ابتدائي را با آن همه محروميت به پايان رسانيد. نبودن امكانات مالي جهت تحصيل دوره راهنمائي وي را مجبور كرد كه به شهر مهاجرت كرد و عاقبت وارد يكي از مدارس راهنمائي شهرستان تابع گشت و همراه با كار و كارگري به تحصيل خود ادامه داد تا اينكه وارد دوره دبيرستان شد و اول دبيرستان را در رشته علوم تجربي به پايان رسانيد.

شهيد فيضي از آنجا كه علاقه شديدي به اسلام و قرآن داشت شروع به فعاليت در انجمن اسلامي مدرسه نمود. در شوراي مركزي انجمن به تلاش خود ادامه مي داد و از هيچ كوششي در اين راه دريغ نمي ورزيد و به خاطر فعاليت بي نظيرش در اواخر سال 1359 به عنوان عضو نيمه فعال وارد سپاه شد. روزها را با كار كردن در انجمن اسلامي و درس خواندن و شبها را در سپاه به خدمت مشغول بود تا اينكه شور شوق و علاقه وارادت خاص او به سالار شهيدان او را به سوي مدرسه انسان سازي يعني جبهه هاي جنگ كشيد و فرمان امام خويش را لبيك گفت و در دو عمليات فتح المبين و بيت المقدس شركت كرد و در عمليات پيروزمند فتح المبين از ناحيه پيشاني زخمي شد و چون زخمش سطحي بود موفق شد در عمليات بيت المقدس نيز شركت نمايد.

پس از اتمام مأموريتش به سنگر مدرسه بازگشت و دوره سوم دبيرستان را به انجام رساند و در اوايل سال چهارم بود كه دوباره به جبهه اعزام شد و سرانجام در عمليات باشكوه والفجر شركت نمود.

شهيد احد فيضي در مصاف با دشمن كافر بعثي مورد اصابت قرار گرفته و دعوت حق را لبيك گفت و روح مبارزه طلب و دشمن شكن او با روح پاك و مطهرش شهداي راستين محشور گشت و پيكر پاك اين عزيز دلاور با حضور گسترده و انبوه مردم هميشه حاضر در صحنه به خاك سپرده شد.

روانش از رحمت الهي شادمان باد


نگارنده : oromshahid در 1391/06/07 11:19:30.


نظرات :