نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
شهيد احمد فرامرزي
شهيد احمد فرامرزي در سرزمين پرصفا و حاصلخيز استان آذربايجانغربي در روستاي قلات از توابع شهرستان نقده در سال1333 چشم به هستي باز كرد. سالهاي كودكيش را در زادگاهش گذراند و با حال و هواي مذهبي خانواده‌اش قدم به دوران ابتدائي نهاد و تا كلاس پنجم ابتدائي تحصيل كرد، ولي مانند اكثر شهداي منطقه به دليل محروميت از تحصيل كناره‌گيري و به كشاورزي پرداخت و بعد از اينكه به سن جواني رسيد ازدواج كرد و صاحب2 پسر و2 دختر گرديد.

شهيد عزيز علاقه‌ي زيادي به كانون گرم خانواده‌اش داشت و نسبت به تك تك افراد احترام و مهرباني خاصي قائل بود، كمتر كسي از دوستان و آشنايان پيدا مي‌شدند كه خاطره شيريني از او نداشته باشند كه همگي از رفتار اسلامي و انساني او حاكي است.

او فعاليتهاي سياسي خود را بعد از انقلاب شروع كرد، زمانيكه گروهكها در كردستان به تبليغات پرداختند تا مردم مسلمان كرد را فريب داده و از دامان جمهوري اسلامي جدا كنند، شهيد به تبليغات عليه اين فرزندان زد و در حد توان خود به افشاگري چهره‌ي پليد آنان پرداخت تا اينكه نتوانست آرام و ساكت بنشيند و مشتاقانه به سپاه پيوست تا مسلحانه به جنگ آنان رفته و جان خويش را سپر بلاي آنان ساخته و كشور و انقلابش را حمايت نمايد. مدتها در اين زمينه رنج برد و تلاش كرد تا اينكه در سال62 در تاريكي شب، منافقين و گروهكهاي بي‌دين به خانه‌اش ريختند و از آغوش گرم خانواده‌اش جدا ساختند و در اطراف روستاي آرنا، بعد از شكنجه‌هاي زياد به گلوله بستند و او در ميان قهقه‌هاي مرگ مسلسل‌ها و فرياد سلاح‌ها با آرامش جاودانه به شهادت رسيد و تن خسته و روح مشتاقش را در رحمت بي‌انتهاي پروردگار جاودان كرد.

روحش شاد و يادش گرامي باد.

نگارنده : oromshahid در 1391/06/08 08:17:18.


نظرات :