نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
شهيد اروجعلي حبيب زاده
شهيد اروجعلي حبيب زاده به سال 1345 در شهرستان نقده قدم به عرصه هستي نهاد و پس از پيروزي انقلاب به لباس مقدس سبز جامگان ملبس شد و سرانجام در تاريخ جامگان ملبس شد و سرانجام در تاريخ 1364/4/22 در درگيري با منافقين داخلي در منطقه سرشاخان به رويت جمال و كشف رضايت حق نايل آمد و در گلزار شهداي نقده بر بالين خاك آرام گرفت.

شهيد اروجعلي حبيب زاده به سال 1345 در يك خانواده فقير و مستمند، اما غيرتمند و آزاده و مسلمان و متدين ديده به هستي باز كرد و در جوّ مذهبي خانواده باليدن گرفت تا اينكه به دوره ابتدائي راه يافت و بعد از چند سال تحصيلي نيمه تمام ترك تحصيل كرده و وقتي كه حركتهاي مردمي آغاز شد و سيل خروشان امت حزب ا... به ويراي كاخها ستم همت گماشت. در همه راهپيمائيها و تظاهرات شركت نمود تا اينكه نهال نوشكفته انقلاب به گل نشست.

اما بعد از پيروزي انقلاب دشمنان قسم خورده اسلام آرام نشستند و دست به اما بعد از پيروزي انقلاب دشمنان قسم خورده اسلام آرام ننشستند و دست به توطئه عليه اين نظام نوپا زدند و جنگ را بر اين ملت تازه استقلال يافته تكميل كردند.

اين جوان عاشق و دلاور جهت دفاع از انقلابش مشغول خدمت مقدس سربازي در سپاه و بارها به جبهه ها نور عليه ظلمت شتافت و در عمليات هاي مختلف دلاورانه شركت ننمود. تا اينكه دست نا پاك ضدانقلاب كه به پشتيباني شيطان بزرگ حال و هواي آذربايجان را آشفته ساخته بود اين تك سوار وادي عشق را به مبارزه در اين جبهه كشيد و در تاريخ 1364/4/22 در منطقه سرشاخان را آماج گلوله هاي خصم خود قرار داد و برسند جنايت خود صفحه اي ديگر افزود. در وادي امر پيكرش در شهرستان نقده تشييع و در گلزار شهداي اين شهرستان آرميد.

روحش شاد و يادش گرامي باد


نگارنده : oromshahid در 1391/06/08 09:17:24.


نظرات :

ناشناس
اروجعلی  جان  یاد همیشه برایم زنده است  روحت شاد
1391/7/6 17:30:8 :: ارسال پاسخ