نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
شهید اسماعيل بابولي
شهيد اسماعيل بابولي فرزند زين العابدين تاريخ تولد 1312 ساكن روستاي مملو از توابع شهرستان نقده در مورخه 62/4/10 دستگير و در مورخه 62/4/13 توسط ايادي امپرياليسم حزب منحله دمكرات به شهادت رسيد.

شهيد بابولي تا آخرين لحظه حيات پر بركت خويش هميشه و در همه حال حامي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در روستاي فوق محسوب شده و تمام هم خويش را در جهت كمك و خدمت رساني براي اهالي روستا به كار بست و در نهايت به دست حزب منحله دمكرات شربت شيرين شهادت سر كشيد. شهيد بابولي داراي اخلاقي پسنديده و خوب و خوشرو بود. هميشه لبخندي معصوم بر روي لبان وي نقش مي بست، به طوري كه هر كسي با وي كمي هم صحبت مي شد هميشه سعي داشت آن خاطرات را از ياد نبرد و ذكر خير وي بكند.

شهيد والا مقام قبل از انقلاب در شعل شريف كشاورزي در كنار پدر زحمتكش خود مشغول فعاليت بود و بعد از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي همپاي ساير امت شريف ايران در جهت حفظ آثار و اهداف عاليه انقلاب فعاليت چشمگيري داشت. به طوري كه بعد از پاكسازي روستاي مملو از لوث ايادي امپرياليسم (حزب منحله دمكرات ـ كومله) در رأي گيري كه از طرف مردم در مسجد در جهت انتخاب اعضا شوراي اسلامي به عمل آمد، شهيد گرانقدر بالاترين رأي را نصيب خود ساخت و اين امر نشان دهنده حسن اعتماد ايشان و دلسوزي وي نسبت به مشكلات و گرفتاري هاي يكايك اهالي روستا بود و چون محبوبيت فوق العاده در بين مردم داشت و همگان از صداقت، تعهد، ايثارگري، مردانگي نامبرده سخن مي گفتند و در ساير تلاشهاي انساني و اسلامي زبان زد همه بود و در مدتي كه به عنوان عضو شوراي اسلامي مشغول فعاليت بودند به حق صادق ترين و زحمت كش ترين فرد روستاي مملو بود. حقيقتا لحظه اي را از فكر نظام و خدمت در راه خدا، اسلام، انقلاب و مردم غافل نبود. شهيد فوق را به دليل اينكه فعاليت زيادي از خود نشان داده بود و به عنوان يك مهره مفيدي براي انقلاب محسوب مي شد در مورخه 62/4/10 ايادي ضدانقلاب (حزب منحله دمكرات ـ كومله) به هنكام كار در مزرعه وي را دستگير نموده و پس از شكنجه و آزار و اذيت فراوان، شبانه از سياهي شب استفاده نموده و پيكر پاك و مطهر ايشان را كه شربت نوشين شهادت را با دلي آگاه و قلبي پاك نوشيده بود در صحرا گذاشته بودند. در مورخه 62/4/12 جنازه مطهرش از صحرا پيدا و در روستاي فوق به خاك سپرده شد.

گرامي باد حضور عشق در نماز شهادت


نگارنده : oromshahid در 1391/06/08 11:38:41.


نظرات :