نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
دعوت بیش از 11000 نفر از دانش آموزان نخبه کشور برای شرکت در انتخابات
 تا کنون بیش از 11000هزار 260  نفر از دانش آموزان نخبه كشور بيانيه ای را در تبيين شرايط حساس جهاني و دعوت مردم به حضور گسترده درانتخابات امضاء كرده اند.

به گزارش پایگاه اینترنتی فاتحان سپاه انصارالرضا (ع) متن اين بيانيه به شرح زیر است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

در شرایطی که استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای تحت نفوذ صهیونیسم های جنایتکار ، همواره بر مقابله با پیشرفت های علمی ، صنعتی ، سیاسی و اجتماعی ایران اسلامی اصرار ورزیده است و با روشهای مختلف ، بخصوص برای کاستن از رشد علمی ما و تضعیف روحیه جوانانمان به توطئه پرداخته است ، ملت بزرگ و بصیر و جوانان هوشمند و با استعداد ما تاکنون سر خصم را به دیوار ناکامی کوبیده  و پیوسته راه سرافرازی و موفقیت را درنوردیده اند.

 

شهادت دانشمندان هسته ای گواه شایسته ای بر دنائت دشمنان و اصالت اندیشه و حقانیت مردم ما در پیشرفت های علمی و صنعتی و بخصوص انرژی هسته ای می باشد.حضور استوار ملت بزرگ نیز در صحنه های مختلف نشان داده است که این عزم و اراده قلبی به اندازه ای عمیق و پایداراست که توطئه و ترور نمی تواند آن را از امت مؤمن و جوانان دلاور و خردمند آن به سرقت ببرد . حضور پرشکوه مردم آگاه و بصیر در همایش میلیونی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، بیست و دوم بهمن ماه نود تجلی ارادۀ سستی ناپذیر ملت ما بوده است و صحنه های شکوهمند تر پیش رو در دوازدهم اسفند نود یقینا" پیغام در خشانی از استمرار عزت و سربلندی به دنبال خواهد داشت .

 

دانش آموزان اندیشمند حاضر در صحنه های علمی و پژوهشی و دارندگان اختراعات و ابتکارات که علم داران عرصۀ علمی آینده جامعه و رهروان صدیق دانشمندان شهید همچون علی محمدی ، شهریاری ، رضایی و احمدی روشن  می باشند با تبعیت خالصانه از منویات تمدن ساز امام خامنه ای ( مدظله العالی ) که با درایت و قاطعیت نقش تاریخی تمدن ساز ملت بزرگ ایران را رهبری می نمایند، اعلام می کنند:

 

1-    نقش بی بدیل رهبری انقلاب در شکل گیری ،پیروزی و صیانت و هدایت انقلاب اسلامی بر هیچکس پوشیده نیست .بنابراین با بانگ رسای وحدت از تمامی جوانان ، نوجوانان ، پدران و مادران می خواهیم که همچنان بر این وفاداری پایدار باشیم و مسیر سعادت و سرافرازی را بپیمائیم .

 

2-    صهیونیستهای سردرگم بدانند ، اگر بیش از این هم ملت های دنیا را بفریبند و دزدانه ظرفیت های سیاسی و مادی آنها را برای مقابله با ایران اسلامی بکار گیرند و با توطئه و ترور بخواهند مسیر تاریخ ما را عوض نمایند، هرگز نخواهند توانست به اراده خلل ناپذیر ما از سرچشمه جوشان ایمان و تاریخی پرشکوه سیراب می شود و عنایت الهی همواره یاور ما خواهد بود خدشه ای وارد سازند .

 

3-    دولت هایی که به وسوسه و حیله گری های آمریکا و اسراییل به جمع " تحریم چی ها " ی بی اثر پیوسته اند یقینا" تاکنون دریافته اند که این بازی بیش از ما به آنان آسیب خواهد رسانید و ذره ای از ارادۀ ما را نخواهد کاست.

 

4-    از همه دوستان و هم سن و سالانی که به عرصۀ علمی پیوسته اند و استعدادهای خود را بروز کرده اند ، همۀ میلیونها نفری که در خود این توانایی ها را می بینند می خواهیم که بر این نکته با تأمل بیندیشند ، پیشرفت علمی همواره محصول انسجام ملی و قدرت فرهنگ ، اندیشه و سیاست ما خواهد بود. بنابراین اصرار داریم خانواده ها دوستان و آشنایان خود را ترغیب نمایند تا در پای صندوق های خاطره انگیز رأی پشتوانه های آیندۀ علمی و تمدنی کشور عزیزمان را رقم بزنند.

لیست اسامی امضاء کننندگان این بیانیه در سایت beest.ir قابل مشاهده می باشد


نگارنده : سبکبال در 1390/12/08 18:31:03.


نظرات :