نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
فریاد ولی فقیه بیداری اسلامی را در سراسر امت مسلمان پدید آورده است
ابوترابی گفت: امروز فریاد ولی فقیه بیداری امت اسلام را در سراسر اسلام فراهم آورده است به طوری که این این فریاد رسای ایشان لبنان را به نماد مقاومت و پیام آور انقلاب اسلامی برای جامعه تبدیل کرده است.به گزارش پایگاه اینترنتی فاتحان سپاه انصارالرضا (ع) به نقل از مهر محمد حسن ابوترابی فرد معاون قوانین و نظارت مجلس شورای اسلامی عصر امروز در گردهمایی بزرگ روحانیون جبهه متحد اصولگرایان که در مسجد امام صادق برگزار شد با بیان اینکه آیت الله مهدوی کنی با بیش از نیم قرن تجربه موفق سیاسی به عنوان بازوی قدرتمند بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب نقش محوری را در جبهه متحد اصولگرایان برعهده گرفتند گفت: ملت ایران در آستانه خلق برگ زرین دیگری از تاریخ افتخار آفرین انقلاب اسلامی است. برگ زرینی که ترجمه روشنی از راهپیمایی عزت بخش 22 بهمن سال جاری است. با این حضور و مشارکت مردم در حماسه 12 اسفند امید است که مجلس نهم نماد ارزشهای متعالی انقلاب و بازوی توانمندی برای رهبر معظم انقلاب باشد.

ابوترابی فرد با تاکید بر اینکه دبیر جامعه روحانیت مبارز با احساس مسئولیت در قبال نظام اسلامی و ملت به منظور زمینه انسجام و پیوند نیروهای وفادار به اسلام و انقلاب از یک سال و نیم قبل فعالیت خود را آغاز کرد، گفت: ایشان با برگزاری جلسات با جامعه مدرسین حوزه علمیه قم دغدغه‌های خود را مطرح نمودند که نتیجه آن شروع فعالیت جبهه متحد اصولگرایان بود.

وی ادامه داد: همانطور که در بیانیه مشترک آیت الله مهدوی کنی و یزدی در حمایت از جبهه متحد اصولگرایان مشهود بود آنها معتقدند رای به تمامی افراد حاضر در فهرست جبهه متحد می‌تواند نقش مهمی در شکل گیری مجلسی وفادار به آرمانهای انقلاب ایفا نماید.

عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش علما در بیداری اسلامی، گفت: امروز فریاد ولی فقیه بیداری امت اسلام را در سراسر اسلام فراهم آورده است و این فریاد رسای ایشان است که لبنان را به عنوان عروس خاورمیانه به نماد مقاومت و پیام آور انقلاب اسلامی برای جامعه تبدیل کرده است.

ابوترابی فرد افزود: امروز نظام اسلامی از اقتدار سیاسی زیادی برخوردار است که این در سایه مدیریت صالح رهبر نظام و حرکت هوشمندانه مدافعان انقلاب شکل گرفته است و ایران به قدرت دفاعی بزرگی تبدیل شده که حتی قدرت‌های شیطانی جرات تعرض به آن را ندارند.

وی با اشاره به توانمندی فراوان در کشورمان گفت: امروز با نیروی انسانی در مجامع دانشگاهی و ذخایر و معادن پربار با صندوق ذخیره ارزی که در آستانه سرمایه 30 میلیارد دلار است و با کاهش هزینه‌ها و بودجه سالانه باید اقتصاد کشور را به یک اقتصادی بزرگ تبدیل کنیم.

عضوشورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: در 9 ماهه سال جاری کشور ما 67 میلیارد دلار از محل فروش نفت و 33 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی داشته که پیش بینی شده تا مرز 40 میلیارد هم برسد. اینها ظرفیت هایی است که کشور از آن برخوردار است.

ابوترابی فرد تصریح کرد: رای کامل به فهرست جبهه متحد اصولگرایان زمینه اقتدار نظام و انقلاب اسلامی را بیشتر فراهم می کند.


نگارنده : سبکبال در 1390/12/08 21:28:10.


نظرات :