نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
همسرم به شهادت خود یقین داشت/ «حسین» ۲۰ سال با خاطرات دفاع مقدس زندگی کرد
همسرم به شهادت خود یقین داشت/ «حسین» ۲۰ سال با خاطرات دفاع مقدس زندگی کرد
ترسیم زندگی انسان‌های خداشناس و موحد زیبایی‌های بسیاری دارد. انسان‌هایی که همه سختی‌ها و مشکلات را پله‌ای برای رسیدن به خدا و عبودیت قرار می‌دهند و در تمام مراحل زندگی مسیر کمال را طی می‌کنند تا به مقام شهادت برسند. به‌راستی شهادت برازنده انسان‌های سختکوش و مومنی است که در زندگی لحظه‌ای را به غفلت نگذرانده‌اند. زندگی شهدا، سراسر درس زندگی و انسانیت است.
نگارنده : gilan94 در 1397/6/22 8:29:49
موزه دفاع مقدس گیلان در سال ۱۴۰۴ به بهره‌برداری می‌رسد
موزه دفاع مقدس گیلان در سال ۱۴۰۴ به بهره‌برداری می‌رسد
فرمانده سپاه قدس گیلان  پیش از ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی استان گیلان با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان اظهار کرد: سپاه قدس گیلان آمادگی دارد تا برنامه‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس را حمایت کرده و در تحقق آرمانهای آن گام بردارد.
نگارنده : gilan94 در 1397/6/15 8:43:15
روز قدس؛ آغازي بر يك پايان
روز قدس؛ آغازي بر يك پايان
قدس، قبله نخستين و حرم دوم مسلمانان جهان، وطن ميليون‏ها آواره فلسطيني است كه استكبار جهاني آن سرزمين را از دست ساكنانش خارج ساخت و تحت سلطه نيروهاي اشغالگر قدس قرار داد. از همان نخستين سال‏هاي اشغال پاره تن اسلام، با مقاومت فلسطينيان و اعتراض مسلمانان و ديگر انسان‏هاي آزاده جهان، نهضت مقابله با اسرائيل و حمايت از فلسطين مظلوم شكل گرفت. با پيروزي انقلاب اسلامي، ملت مسلمان ايران به ويژه پس از صدور پيام تاريخي امام امت در سال 1358 مبني بر نام‏گذاري آخرين جمعه ماه رمضان به عنوان روز جهاني قدس، مسئله آزادسازي فلسطين از چنگال غاصبان قدس را سرلوحه آرمان‏هاي خويش قرار داد. از اين رو، همه ساله، روز قدس را به روز فرياد كشيدن بر سر ستم‏كاران تاريخ و به لرزه درآوردن پايه‏هاي سست رژيم اسرائيل تبديل كرده است.
نگارنده : gilan94 در 1397/3/17 8:52:2

آیتم های 1 تا 13 از 1568