نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
معاون فرهنگی بنیاد شهید گیلان خبر داد: ساخت کلیپ رنج همسران ایثارگر در گیلان
معاون فرهنگی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان از ساخت کلیپ صوتی تصویری رنج همسران ایثارگر در این استان خبر داد. محمدرضا داوطلب با اشاره به صبر و ایثارگری همسران شهدا و جانبازان اظهار کرد: امسال کلیپ صوتی تصویری همسران ایثارگر در گیلان ساخته می‌شود.
وی، پخش کلیپ رنج همسران ایثارگر گیلان را همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی امسال عنوان کرد و افزود: کلیپ مذکور در راستای تلاش همسران ایثارگر ساخته می‌شود.
ایشان در ادامه با اشاره به تشکیل کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان، بیان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان مسؤولیت کمیته مذکور را به عهده دارد.
داوطلب، تبیین نقش انقلاب اسلامی در تقویت روحیه ظلم‌ستیزی و ترسیم جایگاه رفیع ایثار و شهادت در شکل‌گیری و تداوم انقلاب اسلامی و ضرورت تجلیل از مقام شامخ شهیدان و ایثارگران و همچنین تکریم خانواده این قشر گران‌قدر از میهن اسلامی و تقویت همبستگی وحدت و مشارکت جامعه ایثارگری در برگزاری آیین‌های بزرگداشت مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را از اهداف تشکیل کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان عنوان کرد.
معاون فرهنگی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه برنامه‌ریزی برای تقویت جلوه‌های فرهنگی مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از وظایف کمیته مذکور است، تصریح کرد: فراهم کردن زمینه مشارکت و حضور پر شور جلسه ایثارگری در برگزاری مراسم از جمله ماموریت‌های کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان است.
وی به برنامه‌ریزی برای برگزاری مراسم و یادواره‌های ویژه در کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان اشاره کرد و گفت: معرفی و تجلیل از فجرآفرینان، برنامه‌ریزی برای اجرای طرح‌های جذاب تبلیغاتی و بهره‌مندی از ظرفیت و توانمندی مجموعه شهرداری‌ها و دستگاه‌های فرهنگی از وظایف کمیته مذکور است.
داوطلب با اشاره به برنامه‌ریزی و انجام هماهنگی لازم در راستای اجرای برنامه‌های ویژه مشترک در کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان، خاطرنشان کرد: انجام برنامه‌ریزی شایسته به منظور تکریم مقام والای شهدای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس و تجلیل از ایثارگران و خانواده آنها از وظایف کمیته مذکور محسوب می‌شود.
معاون فرهنگی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان بر تبیین نقش ایثارگران در استحکام انقلاب اسلامی و دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های الهی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد و یادآور شد: برنامه‌ریزی و انجام تمهیدات لازم برای برگزاری با شکوه‌تر مراسم مهمانی لاله‌ها در گلزار شهدا از ماموریت‌های پیش‌بینی شده در کمیته مذکور است.
وی با تأکید بر فراهم کردن زمینه نقش‌آفرینی مطلوب ایثارگران در مراسم ویژه دهه فجر به‌ویژه مراسم دوازدهم و بیست‌ودوم بهمن‌ماه، اظهار کرد: ارائه الگو از فداکاری و جلوه‌های ایثار و شهادت برای نسل جوان و تأکید بر حضور آنها از دیگر وظایف کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان است

نگارنده : gilan94 در 1395/10/14 10:32:19


نظرات :