نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
فرمانده لشکر عملیاتی قدس گیلان: داعش آخرین سلاح دشمن علیه انقلاب است
سردار محمدعلی حق‌بین  در جمع مردم تالش در مسجد جامع این شهر اظهار داشت: امروز دشمن امنیت ما را هدف قرار داده است و داعش آخرین سلاح دشمن علیه انقلاب است هر چند دشمنان انقلاب می‌دانند سلاح‌های آنها برای ضربه زدن به انقلاب دیگر کارآمد نیست.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان گفت: خدا اراده کرد و یک اتفاق زیبا افتاد و حلب آزاد شد و بیش از دو میلیون نفر انسان که در محاصره جنایتکاران بودند آزاد شدند اما دشمن جنایتکار می‌گوید حلب سقوط کرد.

وی با اشاره به جنایت‌های دشمن در سوریه و حلب تصریح کرد: جنایتکاران و دشمنان اسلام همیشه خوی جنایتکاری دارند و امروز ما باید یاد بگیریم به هیچ عنوان در مقابل دشمن اشتباه نکنیم و نسل بعدی انقلاب به هیچ عنوان در مقابل نفوذ دشمن نباید اشتباه کند.

حق‌بین با بیان اینکه امروز دشمن از جبهه فرهنگی به ما حمله‌ور می‌شود افزود: هر کسی می‌خواهد با فکر دنیای غرب در کشور ما قدم بزند باید جوابگوی خون شهدا باشد و نفوذ دشمن از جبهه فرهنگی  به پای این مقصران نوشته می‌شود.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان گفت: ما سرمایه‌های بزرگی را برای به‌دست آوردن امنیت از دست دادیم جهانگیر جعفری‌نیاها، همدانی‌ها، رودی‌ها و همه عزیزانی که امروز یکی پس از دیگری از دست می‌دهیم به خاطر به دست آوردن امنیت است.

حق‌بین خاطرنشان کرد: اگر امروز در آن سوی مرزها جوانان ما در مسیر دین، کمک به دین و دفاع از دین در دم تیغ تیز دشمن شجاعانه به شهادت نرسند ما  این سوی مرزها از این امنیت برخوردار نخواهیم بود.

وی گفت: امروز همه اقشار مردم در زیر پرچم ولایت جمع شده‌ایم و همه اقتدار و قدرت ملت ما از پشتیبانی از ولایت فقیه است و همه ما وظیفه داریم با وحدت و همدلی با پیروی از فرمایشات اندیشمندانه مقام معظم رهبری  راه شهدا را ادامه دهیم.

نگارنده : gilan94 در 1395/10/18 12:38:14


نظرات :