نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
پیشمرگی که در محله شریف آباد سنندج به شهادت رسید
شهید محمد رحمی بارها به جبهه های حق علیه باطل اعزام شد تا از مرزهای کشور عزیزش دفاع کند و زمانی که به مرخصی می آمد با دشمنان داخلی درگیر بود، تا اینکه در محله شریف آباد سنندج به شهادت رسید.


به گزارش پیشمرگ روح الله، شهید محمد رحمی در بهمن ماه سال 1330 در شهرستان کامیاران چشم به جهان خاکی گشود. شهید رحمی نمی دانست که بیست و هفت سال دیگر، در چنین ماهی، تاریخ کشور عزیزش، به گونه ای دیگر رقم خواهد خورد.

شهید رحمی در خانواده ای بی بضاعت، اما بلند طبع پرورش یاقت. دوران ابتدایی را در روستا به پایان رساند و برای ادامه تحصیل به شهرستان سنندج رفت. زندگی یک کودکی روستایی در شهر سختی خاص خود را دارد، اما محمد با وجود فقر مادی و مشکلاتی که بر سر راهش بود تحصیلاتش را تا سوم راهنمایی ادامه داد.

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، شهید رحمی خود را برای دفاع از آرمانهای مقدس انقلاب آماده کرد و به صف لشکریان مخلص و بی ادعای خدا ـ بسیج ـ پیوست.

شهید رحمی همزمان با جنگ تحمیلی، بارها به جبهه های حق علیه باطل اعزام شد تا از مرزهای کشور عزیزش دفاع کند و زمانی که به منطقه بر می گشت با دشمنان داخلی درگیر بود.

شهید رحمی سرانجام در روز بیست و چهارم شهریور ماه سال 1360 در درگیری با ضد انقلاب در محله شریف آباد سنندج به شهادت رسید و پیکر پاکش در گلزار شهدای کامیاران به خاک سپرده شد. از شهید بزرگوار دو دختر و یک پسر به یادگار مانده است.


نگارنده : erostami در 1394/1/18 10:19:4


نظرات :