نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
تصاویر دیده نشده از پیشمرگ شهید محمد امین رحمانی
پیشمرگ شهید محمد امین رحمانی پس از سال ها مجاهدت و جانفشانی در راه پاسداری از اسلام ناب محمدی و جمهوری اسلامی ایران، در روز ششم تیرماه سال 1363 در حالیکه فرماندهی گردان ضربت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شاخه سنندج را بر عهده داشت توسط عوامل ضد انقلاب ترور و به شهادت رسید.

پیشمرگ روح الله تصاویر کمتر دیده شده ای از شهید محمد امین رحمانی فرمانده گردان ضربت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سنندج را منتشر می کند.

از راست: عباس سلیمانی، شهید محمدامین رحمانی/ مراسم گرامی داشت شهید هلالی/ اصفهان

شهید محمدامین رحمانی همراه یکی از همرزمانش

شهید محمدامین رحمانی همراه یکی از همرزمانش

شهید محمدامین رحمانی به همراه دو فرزندش، محمدعلی و مریم/ مریوان

شهید محمدامین رحمانی و مرحوم حاج رهنما

شهید محمدامین رحمانی

شهید محمدامین رحمانی در چهارم فروردین ماه سال 1331 در روستای کلاته از توابع شهرستان سنندج متولد شد. تا پایان مقطع ابتدایی به تحصیلش ادامه داد.

شهید رحمانی در سال 1348 ازدواج کرد و پس از چندی به خدمت سربازی فرا خوانده شد، اما به خاطر شناختی که از ماهیت پلید رژیم پهلوی داشت هرگز حاضر نشد به خدمت سربازی برود.

شهید رحمانی در سال 1359 به شهرستان سنندج مهاجرت کرد و به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمد. چهار ماه در پاسگاه فیض آباد این شهر خدمت کرد و پس از آن به گردان ضربت حضرت رسول (ص)رفت و به دلیل شایستگی و شجاعتی که از خود نشان داد به سمت فرماندهی گردان ضربت منصوب شد و در سال 1361 طی یک سوءقصد از سوی نیرو های ضد انقلاب از ناحیه پای چپ به شدت مجروح شد.

شهید رحمانی پس از سال ها مجاهدت و جانفشانی در راه پاسداری از اسلام ناب محمدی و جمهوری اسلامی ایران، در روز ششم تیرماه سال 1363 در حالیکه فرماندهی گردان ضربت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شاخه سنندج را بر عهده داشت توسط عوامل ضد انقلاب ترور و به شهادت رسید.


نگارنده : erostami در 1394/1/18 10:27:5


نظرات :