نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
فرزندان شهدا باید بیشتر از همه احساس مسئولیت بکنند/ تعهد نسبت به انقلاب ربطی به پست و جایگاه فرزندان شهدا ندارد
فرمانده سپاه بیت المقدس در نشست صمیمی با فرزندان شهدای کارمند استان کردستان میراث شهدا را به عنوان یک دُر گران بها تلقی کرد و گفت: برای حفظ و نگهداری از این دُر، مسلماً فرزندان شهدا باید بیشتر از همه احساس مسئولیت بکنند و داشتن احساس مسئولیت و تعهد نسبت به انقلاب سلسله مراتب نمی خواهد.


به گزارش پیشمرگ روح الله، سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین رجبی در نشست صمیمی با فرزندان شهدای کارمند استان کردستان که به همت سازمان بسیج کارمندان در سالن شماره 2 پردیس سینما بهمن سنندج برگزار شد گفت: مفتخرم که با پدران شهیدتان همرزم بوده ام، ولی افسوس می خورم که افتخار شهادت نداشتم و از دوستان شهیدم جا ماندم. امروز به وجود شما فرزندان شاهد افتخار می کنم و سر تعظیم در برابر شما که به گردن انقلاب و نظام حق دارید فرود می آورم و به خانواده شهدا اظهار ارادت می کنم و معتقد هستم، ما هرچه داریم به لطف خدا و خون شهداست که از خودشان گذشتند و بهترین سرمایه وجودی اشان را در کف دست گرفتند و تقدیم نظام کردند.

فرمانده سپاه بیت المقدس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه بسجی ها فقط کسانی نیستند که عضو رسمی بسیج هستند بلکه تمام کسانی که دلشان در گرو نظام و انقلاب است، بسیجی هستند و بسیجی ها باید احساس مسئولیت بکنند اظهار داشت: جایگاه فرزندان شاهد بر روی سر تمام مسئولین است و فرزندان شاهد که نمونه یک بسیجی ناب هستند چه مسئولیت داشته باشند و چه مسئولیت نداشته باشند باید به شدت احساس مسئولیت بکنند. این یکی از آسیب های انقلاب اسلامی است که تعدادی از افراد شایسته ای که می توانستند منشأ اثر خیر باشند در رأس کار نیستند و حضور افراد ناشایست در رأس امور باعث می شود خیلی از امور روی زمین بماند که این مشکل باید رفع شود؛ البته در بین مسئولین افراد لایق و دلسوز هم حضور دارند که به برکت خون شهدا کارهای خوبی را انجام می دهند.

وی گفت: خودم را در حد شما که فرزندان شهدای عزیز هستید نمی بینم، ولی از شما انتظار دارم که دلسوز نظام باشید و نسبت به این یادگار امام(ره) احساس مسئولیت بکنید؛ اگرچه در این میان، پُست و مقامی هم نداشته باشید و گاهاً خانه نشین هم باشید. در بین مسئولان کسانی هستند که فقط به گذراندن وقت خود فکر می کنند ولی شمایی که نسبت نظام تعهد و مسئولیت دارید به فکر نظام باشید؛ چرا که تعهد شما به نظام به این پست و مقام ربطی ندارد.

فرمانده سپاه بیت المقدس میراث شهدا را به عنوان یک دُر گران بها تلقی کرد و گفت: برای حفظ و نگهداری از این دُر، مسلماً فرزندان شاهد باید بیشتر از همه احساس مسئولیت بکنند و داشتن احساس مسئولیت و تعهد نسبت به انقلاب سلسله مراتب نمی خواهد و خانواده شهدا که مسلماً صاحبان اصلی این دُر هستند باید بیشتر از همه مردم دغدغه نظام را داشته باشند.

هم چنین در ابتدای این مراسم هم آقایان دکتر مجتبی ورمقانی فرزند شهید حاج هوشنگ ورمقانی، آقای علیشاهی مسئول امور ایثارگران استانداری استان کردستان و آقای صادقی گوشه ای از مشکلات و دغدغه های خانواده شهدا را به اطلاع فرمانده سپاه بیت المقدس رساندند.

در ادامه این مراسم هم خانم سمیه بیدی فرزند سردار شهید غلامعلی بیدی دل نوشته ای قرائت کرد.


نگارنده : erostami در 1393/9/20 11:11:34


نظرات :