نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
روح و تفکر شهدای هسته ای مذاکرات را به نفع نظام مقدس اسلامی پیش می برد
امروزه می بینیم تفکر شهدای هسته ای در مذاکرات طنین انداز است و همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند: ظاهر مذاکرات این است که آمریکا به عنوان یک قدرت پوشالی نمی خواهد به شکست خودش را اذعان کند ولی باطن مذاکرات چیز دیگری است. امروز در بحث مذاکرات روح و تفکر شهدای هسته ای ماست که بحث را به نفع نظام مقدس اسلامی پیش می برد.


سرهنگ پاسدار محمدرضا شرفبیانی در گفتگو با خبرنگار پیشمرگ روح الله، با اشاره به نقش تفکر شهدای هسته ای در موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای ابراز داشت: اصل انقلاب اسلامی بر پایه اعتقادات دینی و تفکر الهی بنا نهاده شده است و به فرموده امام خمینی (ره) مظهر قدرت ایران شهدا هستند. بنابراین اصلی ترین و اساسی ترین مؤلفه تعیین کننده مسیر انقلاب اسلامی، تداوم بخشی به راه شهدا می باشد.

شهدای هسته ای با اتکا به تفکر بسیجی، کشور را از وابستگی به دشمن رها کردند و توانایی جوانان ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند و بر همین مبنا، تفکر شهدای هسته ای بی نیازی دنیای اسلام است و در این بین شهدای هسته ای جان خود را فدای داشته های ارزشی انقلاب اسلامی کردند.

ما امروزه تفکر شهدای هسته ای را متبلور در استقلال، توانایی و خودباوری برای احقاق حقوق ملت ایران می بینیم و در صحنه بین المللی هم با تفکر شهدا به مقابله با استکبار می رویم و چون از یک قدرت معنوی برخوردار هستیم قطعاً پیروز خواهیم شد.

پیشمرگ روح الله: ترور دانشمندان هسته ای چه نقشی در مذاکرات هسته ای داشته است؟

دشمن وقتی از دست آوردهای علمی ما مستأصل شد و واقعیت را دید چاره ای جز این نداشت که دانشمندان هسته ای ما حذف کند و به این خیال که اگر دانشمندان ما حذف کند، می تواند دانش ما را حذف کند.

ولی ما امروزه می بینیم تفکر شهدای هسته ای در مذاکرات طنین انداز است و علمی که از شهدا به یادگار مانده است در مذاکرات طنین انداز است، همانگونه که رهبری فرمودند: ظاهر مذاکرات این است که آمریکا به عنوان یک قدرت پوشالی نمی خواهد به شکست خودش را اذعان کند ولی باطن مذاکرات چیز دیگری است. امروز در بحث مذاکرات روح و تفکر شهدای هسته ای ماست که بحث را به نفع نظام مقدس اسلامی پیش می برد.

تیم مذاکره کننده هسته ای با توجه به دانش هسته ای که ما داریم مذاکره می کند و اگر ما این توان علمی را نداشتیم نمی توانستیم مذاکره کنیم و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند: تیم مذاکره کننده زیر بار حرف زور نمی رود و با منطق مذاکره می کند، علی رغم اینکه دشمن، بی منطق است و هر لحظه یک حرف می زند و آنچه امروز توان تیم مذاکره کننده ما را بالا می برد همین علم و تفکر شهدای هسته ای است.//


نگارنده : erostami در 1393/9/10 13:14:53


نظرات :