نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
همکای با سپاه دلیل اعدام شهید محمدمراد صفری
خود فروختگان ضد انقلاب پدرم را اعدام کرده بودند و یک برگه کاغذ روی پیکرش گذاشته بودند که بر آن نوشته بود:ما به خاطر همکاری محمدمراد با سپاه او را اعدام کردیم.


به گزارش پیشمرگ روح الله
، شهید محمد مراد صفریدر اولین روز از شهریور ماه سال 1337 دیده به جهان گشود. پدرش ویس مراد و مادرش خاور نام داشت. به دلیل مشکلاتی که بر سر راهش بود از کسب علم بازماند.

شهید صفریاز عاشقان و رهروان راه امام خمینی(ره) بود و از بدو تأسیس سازمان پیشمرگان مسلمان کُرد در شهرستان کامیاران با آن ها ارتباط برقرار کرد و مخفیانه با آن ها همکاری می کرد.

شهید صفریاز عناصر ضد انقلاب بشدت تنفر داشت و همواره می گفت: تلاش برای خارج کردن ضد انقلاب از منطقه یک وظیفه دینی و ملی است، هرکس به هر شیوه ای که در توان دارد باید این کار را به سرانجام برساند.

در یکی از شبهای سال 1361، مثل همیشه در منزل کنار هم نشسته بودیم و شمع وجود پدر روشنی بخش مجلس و محفلمان بود، ولوله ای در اطراف منزل ایجاد شد، تا خواستیم ببینیم چه اتفاقی افتاده است، عده ای ضد انقلاب وارد خانه شدند، تعداد زیادی از آنها هم دور تا دور خانه را به محاصره کرده بودند، در کمال ناجوانمردی پدرم را به باد کتک گرفتند و با زور با خود بردند. داد و فریاد مادرم و دیگر بستگان هم مؤثر واقع نشد.

 حدود بیست دقیقه ای گذشت که صدای رگبار تفنگ در اطراف روستا پیچید، ما هم به دنبال صدا رفتیم، حدود یک کیلومتر از روستا دور شده بودیم که با پیکر بیجان و غرق به خون پدرم روبرو شدیم. خود فروختگان ضد انقلاب پدرم را اعدام کرده بودند و یک برگه کاغذ روی پیکرش گذاشته بودند که بر آن نوشته بود:ما به خاطر همکاری محمدمراد با سپاه او را اعدام کردیم. آری دادگاه عدالت خلق این مزدوران استکبار این گونه با مردم کردستان برخورد می کرد.//


نگارنده : erostami در 1393/9/11 12:17:11


نظرات :