نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
من در رکاب حسین(ع) می جنگم تا پرچم خونین اسلام را برافراشته سازم
آری باید در رکاب حسین(ع) جنگید و درخت تنومند اسلام را آبیاری کرد و این را هم بگویم که من با رضایت خود و خانواده خود در رکاب حسین(ع) می جنگم تا پرچم خونین اسلام را در کوه های بلند زاگرس برافراشته سازم.به گزارش پیشمرگ روح الله
، شهید رضا افشاری فرزند تقی در سال 1343 در شهر بیجار متولد شد. تحصیلات ابتدایی و راهنمایی را در همان شهر به پایان رساند و در دبیرستان مشغول به تحصیل شد؛ تا اینکه از طریق بسیج دانش آموزی به جبهه جنگ اعزام شد و در روز بیست و هشتم آبان ماه سال 1359 در منطقه عملیاتی سومار به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وصیت نامه شهید

آری باید در رکاب حسین(ع) جنگید و درخت تنومند اسلام را آبیاری کرد و این را هم بگویم که من با رضایت خود و خانواده خود در رکاب حسین(ع) می جنگم تا پرچم خونین اسلام را در کوه های بلند زاگرس برافراشته سازم.

چکامه ای از شهید

آری با مردن خوار و رسوا می شود؛ دشمن. بگیریدم، ببندیدم که من از جان خود هرگز سلاحی برتر و برنده تر در اختیار ندارم. اگر با کشتنم نام عدالت زنده می ماند من از مردن نمی ترسم. مرا ز رفتن این راه بی برگشت باکی نیست که از مردن نمی ترسم. مردن برای من کابوس و هیولا نیست، من یک پاسدارم، جانفشانم، سرباز جانبازم، من یک پیشمرگم، یک مسلمانم، می جنگم و می میرم.


نگارنده : erostami در 1393/9/26 12:47:27


نظرات :