نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
اردهای راهیان نور مبنای جریان سازی فرهنگ متعالی اسلامی و سبک زندگی اسلامی است
مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان در مراسم اعزام دومین کاروان راهیان نور بسیج دانشجویی استان کردستان گفت: اردهای راهیان نور مبنایی است برای جریان سازی فرهنگ متعالی اسلامی و سبک زندگی اسلامی، که دانشجویان در این اردوها، با آن آشنا خوهند شد.

به گزارش پیشمرگ روح الله، علی محمدپناه مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان در مراسم اعزام دومین کاروان راهیان نور دانشجویی استان کردستان که در سالن آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور سنندج برگزار شد ضمن آرزوی سلامتی برای دانشجویانی که عازم این سفر معنوی هستند اظهار داشت:امروز دومین کاروان راهیان نور بسیج دانشجویی عازم مناطق عملیاتی جنوب می شوند.

مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان گفت: اولین کاروان بسیج دانشجویی که ویژه برادران بود، در روز دهم اسفندماه عازم مناطق عملیاتی شد و ما امروز شاهد اعزام دومین کاروان که ویژه خواهران می باشد هستیم و کاروان سوم ما که ویژه برادران می باشد روز بیستم ماه جاری و کاروان چهارم که ویژه خواهران است، چهار روز بعد در روز بیست و چهارم همین ماه به مناطق عملیاتی جنوب اعزام خواهند شد.

محمدپناه فلسفه حضور در مناطق عملیاتی جنوب را پیوند میان نسل امروز با نسل حماسه آفرین دوران جنگ دانست و افزود: هدف از سفر راهیان نور، پیوند میان سبک زندگی دانشجویان امروز ما با نسلی است که در جنگ حاضر شدند و حماسه ها آفریدند.

وی حضور در مناطق عملیاتی را صرفاً بازدید و گذراندن وقت ندانست و ابراز داشت: اردهای راهیان نور مبنایی است برای جریان سازی فرهنگ متعالی اسلامی و سبک زندگی اسلامی، که دانشجویان در مدت زمانی که در این اردوها هستند با آن آشنا خوهند شد و نحوه زندگی و مشکلات شهدای عزیز را با تمام وجود خود لمس خواهند کرد.

مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان هدف از برگزاری راهیان نور را آشنایی جوانان با رشادت ها و ایثارگری های گذشتگان است و این خود راهی روشن برای جریان سازی یک مسئاله فرهنگی در حوزه تلاش برای عمران و آبادانی کشور عزیزمان خواهد بود.


نگارنده : erostami در 1393/12/16 13:40:13


نظرات :