نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
خانواده معظم شهدا و مذاکرات هسته ای ایران با 5+1
رسیدن به نتایج مطلوب در مذاکرات هسته ای علاوه بر نشان دادن هویت اسلامی ایرانی ما به سایر کشور های دنیا، در بالا بردن روحیه جوانان برای پیشبرد اهداف متعالی نظام هم مؤثر خواهد بود.


پیشمرگ روح الله
، خانواده معظم شهدا همواره به عنوان پیشقراولان اجرای منویات رهبر معظم انقلاب در تمام صحنه های انقلاب حضور داشته اند. در این بین حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای به عنوان یکی از حرکت های انقلابی خانواده معظم شهدا که هم جهت با حمایت رهبر معظم انقلاب از تیم مذاکره کننده هسته ای بود، صورت گرفت.

خانواده معظم شهدا در قبال حمایت های خود از تیم مذاکره کننده هسته ای، خواهان به ثمر نشستن خون شهدای عزیزشان در نتیجه مذاکرات هسته ای هستند.

رییس جمهور محترم کشورمان، با مناسبت و بی مناسبت به خانواده معظم شهدا سرکشی می کند و چند ساعتی را با این عزیزان سپری می کند و جویای حالشان می شود و دل این یادگاران به جای مانده از شهدای گرانقدر را شاد می کند. آقای روحانی با این کار خود به مردم و سایر مسئولین نشان می دهد که بزرگترین مسئول اجرایی کشور هم باید ساعاتی از وقت پر ارزش خود را به خانواده معظم شهدا اختصاص دهد. این کار با ارزش رییس جمهور کشورمان تلنگری است برای جلوگیری از روزمرگی و هم چنین تجدید قوا.

حجت‌الاسلام حسن روحانی در دیدار با خانواده شهید حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسین عنایتی که در بهمن ماه سال قبل برگزار شد گفته بود: این برای ما افتخار بزرگی است که ملت ایران در دوران دفاع مقدس در برابر دشمن سر فرود نیاورد و عقب ننشست و با ایستادگی خود اجازه نداد که کشور تسلیم دشمن شود و جوانان، نیروهای مسلح و بسیج ما کار عظیم و بزرگی انجام دادند.

اکنون که به مذاکرات طاقت فرسا و طولانی مدت تیم مذاکره کننده هسته ای می نگریم، دوست داریم که تیم مذاکره کننده هسته ای هم در طول این مذاکرات، همچون رییس جمهور منتخب کشورمان، برای تجدید قوا و جلوگیری از روزمرگی، با یاد و نام شهدای عزیز جلسات را پی بگیرند، تا انشاءالله به نتایجی که مورد تأیید رهبر انقلاب و مردم همیشه در صحنه می باشد، دست یازند و با الگو گرفتن از شهدای گرانقدر در برابر دشمن سر فرو نیاورند و عقب ننشینند و با ایستادگی و مقاومت کار عظیم و بزرگ شهدا را یک بار دیگر تکرار کنند.

اگر خدای ناکرده نتیجه مذاکرات در آینده به گونه ای رقم بخورد که حتی یک نفر از جوانان این مملکت این ابهام را داشته باشد که تقدیم آن همه شهید با نتیجه این مذاکرات که برچیده شدن بساط علم و دانش هسته ای است همخوانی ندارد، دیگر انگیزه ای برای ادامه کار که همان پیشرفت کشور است نخواهد داشت. ولی اگر نتیجه مذاکرات با تکیه بر خون شهدای عزیز به نفع کشور عزیزمان باشد، جوانان پرشور کشور اسلامیمان با دلگرمی بیشتر و با تکیه بر دولتی که فکر و سیره شهدای عزیز را در آن جاری و ساری است به طرف آینده ای روشن حرکت خواهند کرد.

به امید برد در مذاکرات هسته ای.


نگارنده : erostami در 1394/1/18 10:22:30


نظرات :