نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
آیین رونمایی از کتاب نقشه های خاکی چهارشنبه برگزار می شود
نگارنده کتاب نقشه های خاکی از برگزاری آیین رونمایی از کتاب نقشه های خاکی در سالن اجتماعات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خبر داد.


علی کلوندی نگارنده کتاب نقشه های خاکی در گفتگو با خبرنگار پیشمرگ روح الله، از برگزاری آیین رونمایی از کتاب مذکور در روز چهارشنبه خبر داد.

به گفته وی این مراسم روز چهارشنبه هفته جاری در سالن اجتماعات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و با حضور سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس و دیگر مسئولین استانی برگزار می شود.

نگارنده کتاب نقشه های خاکی، نگارش این کتاب را در راستای برگزاری کنگره پیشمرگان مسلمان کرد دانست و اظهار داشت: کتاب نقشه های خاکی زندگینامه و خاطرات سردار شهید پیشمرگ مسلمان کرد محمدامین رحمانی است که در 238 صفحه و در 3.000 نسخه در قطع رقعی توسط نشر فاتحان به چاپ رسیده است.

کلوندی تحقیق و پژوهش را شیوه جمع آوری این کتاب عنوان کرد و گفت: این کتاب حاصل 10 ماه تحقیق و پژوهش و بیش از 90 ساعت مصاحبه با خانواده، دوستان، همرزمان و پیشمرگان مسلمان کرد می باشد. این کتاب با پیشگفتار سردار رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس شروع می شود و از جمله افرادی که به بازگویی خاطرات شهید محمدامین رحمانی پرداخته اند، حاج آقا حیدری نماینده امام (ره) در سپاه کردستان و سردار ربیعی فرمانده وقت سپاه سنندج می باشند.

به گفته علی کلوندی، این کتاب مزین به اسناد، مدارک و تصاویر به یادگار مانده از سردار شهید محمد امین رحمانی می باشد.

وی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی شهدای شاخص و پیشمرگان مسلمان کرد را هدف اصلی تدوین این کتاب عنوان کرد و ابراز داشت: نسل امروز با مطالعه این کتاب با گوشه ای از سختی ها و مشقات دوران جنگ تحمیلی آشنا خواهند شد و روحیه و فداکاری های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بیشتر درک خواهند کرد.

علی کلوندی، نگارنده کتاب نقشه های خاکی، محل عرضه این کتاب را ساختمان مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه بیت المقدس واقع در خیابان جام جم، مجتمع شهدای بسیج و قیمت عرضه این کتاب ارزشمند را 55.000 ریال عنوان کرد.

آیین رونمایی از کتاب نقشه های خاکی روز چهارشنبه برگزار می شود

نگارنده : erostami در 1393/12/18 13:44:35


نظرات :