نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
صدق نیت شهدا دلیل موفقیت انقلاب اسلامی بوده است
سرتیپ پاسدار حسن رستگارپناه دلیل موفقیت و پیروزی انقلاب اسلامی ایران را صدق نیت شهدا دانست و افزود: شهدای این مرز و بوم با نیت پاک و خدایی پای در میدان مبارزه نهادند.


به گزارش پیشمرگ روح الله، سرتیپ پاسدار حسن رستگارپناه، در یادواره شهدای حماسه دولاب که در مسجد این روستا برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی خصوصاً شهدای مظلوم روستای دولاب گفت: به محض اینکه نوای دلنشین انقلاب اسلامی در سراسر ایران پیچید، افرادی که تحمل رایحه خوش انقلاب را نداشتند، سلاح به دست گرفتند و در مقابل نظام مقدس اسلامی به پا خواستند، ولی افرادی از همین خطه از آب و خاک کشورمان در مقابل این سرسپردگان ایستادند و اجازه خودنمایی به آن ها را ندادند.

وی با اشاره به ظلم و ستم ضد انقلاب در مناطق غرب کشور ابراز داشت: مردم مسلمان کردستان در مقابل نیرنگ ها و در نهایت تهدیدات ضد انقلاب ایستادگی کردند ولی صدایی که در مقابل این ایستادگی و مقاومت شنیدند صدای گلوله بود.

سردار رستگارپناه با اشاره به وجود مزار مطهر شهدا در جای جای کردستان اظهار داشت: ما در کردستان خانواده هایی را می بینیم که شش شهید تقدیم انقلاب کرده اند و ما امنیت کشور را مدیون قادرخانزاده ها هستیم که به همه چیز پشت پازدند و انقلاب را یاری کردند.

وی هوشیاری مردم و روشنگری روحانیون منطقه را یکی از دلایل عدم موفقیت در منطقه دانست و گفت: فعالیت های دشمن در به انحراف کشاندن جوانان این آب و خاک زیاد است، ولی حضور روحانیت معظم در این منطقه که با بصیرت بخشی و روشنگری خود این نیرنگ ها را نقش بر آب کرده اند.

سردار رستگارپناه دلیل موفقیت و پیروزی انقلاب اسلامی ایران را صدق نیت شهدا دانست و افزود: شهدای این مرز و بوم با نیت پاک و خلوص کامل پای در میدان مبارزه نهادند و این مهم ترین دلیل ماندگاری یاد و خاطره این عزیزان می باشد.


نگارنده : erostami در 1393/12/24 12:28:14


نظرات :