نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
فرمانده سپاه همدان : پيشرفت 40 درصدي پروژه اردوگاه اسكان راهيان نور در خرمشهر
به گزارش خبرگزاري فارس از همدان، سردار عبدالرضا آزادي ظهر امروز در ستاد عالي پشتيباني راهيان نور استان همدان اظهار داشت: در راستاي بالا بردن كيفيت اسكان زائران استان در مناطق عملياتي جنوب اردوگاهي با ظرفيت 400 نفر در خرمشهر در دست احداث است كه پيشرفت 40 درصدي را دارد. وي ادامه داد: اين طرح از مصوبات ستاد عالي راهيان نور استان در سال گذشته بود كه با اختصاص اعتبارات و تسريع‌بخشي در اين زمينه تا چند ماه آينده آماده افتتاح خواهد شد.

فرمانده سپاه انصارالحسين(ع) همدان از راهيان نور با عنوان يك حركت ملي و ارزشي ياد كرد و اظهار داشت: حمايت و نقش‌آفريني دستگاه‌ها در اين زمينه باعث شده تا سالانه حدود 50 هزار نفر به اين مناطق اعزام شوند.

وي خواستار مشخص شدن وظايف دستگاه‌ها در زمينه راهيان نور در ستاد عالي استاني و تشكيل جلسات مشابه در شهرستان‌ها شد.

آزادي همچنين پيشنهاد برگزاري شوراي اداري استان در جنوب كشور براي بازديد از اردوگاه رزمايش را ارائه كرد كه مورد موافقت قرار گرفت.

معاون هماهنگ‌كننده سپاه انصارالحسين(ع) استان همدان نيز در تشريح عملكرد راهيان نور استان در سال 90 افزود: در سال 90 حدود 900 هزار دانش‌آموز به اين مناطق اعزام شدند كه سهم استان همدان 21 هزار نفر بود.

روح‌الله عروجي با اشاره به برگزاري اردوهاي راهيان نور دانشجويي در استان تصريح كرد: در اسفند ماه سال گذشته در 12 دوره چهار روزه 4 هزار و 400 دانشجو به اين مناطق اعزام شدند.

وي از اعزام 13 هزار و 98 نفر به عنوان اردوي راهيان نور اقشار، محلات، خانواده در سال 90 خبر داد و افزود: اين تعداد زائر در 10 دوره چهار روزه به صورت متمركز و غير متمركز به مناطق اعزام شدند.

معاون هماهنگ‌كننده سپاه انصارالحسين(ع) استان همدان سهميه دانش‌آموزان اعزامي از استان به اين مناطق را در سال جاري 24 هزار نفر بيان كرد و اظهار داشت: در اسفندماه سال جاري نيز 6 هزار دانشجو در 12 دوره چهار روزه به مناطق عملياتي اعزام خواهند شد.

وي خاطرنشان كرد: اردوي راهيان نور اقشار، محلات، خانواده‌ها و ساير نيز با 25 هزار نفر در 10 دوره چهار روزه انجام خواهد گرفت.

سرهنگ عروجي در پايان سخنان خود از كسب رتبه نخست سپاه انصارالحسين(ع) استان در اردوهاي راهيان نور دانش‌آموزي در سال 90 در بخش خواهران خبر داد و گفت: در بخش برادران نيز سپاه استان رتبه چهارم را كسب كرده است.


نگارنده : markaz-hamedan در 1391/06/28 10:44:54.


نظرات :