نام کاربری :
کلمه عبور :
  عضویت در سایت
  بازیابی کلمه عبور
 
   
به مناسبت هفته دفاع مقدس نمايشگاه عكس جاودانه‌ها در 10 نقطه همدان برگزار مي‌شود
سري نمايشگاهي تحت عنوان جاودانه شامل 40 قطعه عكس از ثبت لحظه‌هاي جاودان ايثار و شهادت در دوران دفاع مقدس تا روزهاي پاياني جنگ است كه در قالب نمايشگاه عكس و به همت اداره كل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان همدان و اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان در 10 نقطه از استان همدان برپا مي‌شود. وي اعلام كرد: اين سري نمايشگاهي حاصل تلاش هنرمندان عكاسي است كه با حضور در جبهه صحنه‌هاي دفاع مقدس رزمندگان ايراني در مقابل نيروهاي دشمن را به تصوير كشيده و ماندگار كرده‌اند.

به گزارش خبرگزاري فارس از همدان به نقل از روابط عمومي اداره كل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان همدان، محمدجواد زمرديان اظهار داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس نمايشگاه‌هاي عكس تحت عنوان جاودانه‌ها در سراسر استان همدان برگزار مي‌شود.

وي گفت: سري نمايشگاهي تحت عنوان جاودانه شامل 40 قطعه عكس از ثبت لحظه‌هاي جاودان ايثار و شهادت در دوران دفاع مقدس تا روزهاي پاياني جنگ است كه در قالب نمايشگاه عكس و به همت اداره كل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس استان همدان و اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان در 10 نقطه از استان همدان برپا مي‌شود.

وي اعلام كرد: اين سري نمايشگاهي حاصل تلاش هنرمندان عكاسي است كه با حضور در جبهه صحنه‌هاي دفاع مقدس رزمندگان ايراني در مقابل نيروهاي دشمن را به تصوير كشيده و ماندگار كرده‌اند.

مديركل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس همدان در پايان تصريح كرد: اين تصاوير حاصل تلاش مشترك معاونت هنري بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس و انجمن عكاسان انقلاب و دفاع مقدس بوده است كه به طور همزمان به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس در سراسر كشور توزيع مي‌شود.


نگارنده : markaz-hamedan در 1391/06/29 07:56:18.


نظرات :